Horror na A1
Na autostradzie A1 na wysokości Lubienia Kujawskiego (woj. kujawsko-pomorskie) doszło do tragicznego wypadku. 23-letni motocyklista jadący w kierunku Łodzi zderzył się z autem osobowym. Mężczyzna był reanimowany, ale wysiłki ratowników nie ocaliły mu życia.Oba pasy w stronę Łodzi są zablokowane. Tysiące Polaków wracających znad morza utknęło. Sznur pojazdów praktycznie stoi w miejscu. Po wypadku na miejsce tragedii skierowano wszelkie możliwe służby ratunkowe. Pojawił się też śmigłowiec. Kierowcy, którzy tam utknęli twierdzą, że korek ma nawet 20 kilometrów

O zdarzeniu policja dowiedziała się po godzinie 18., właśnie wtedy na autostradę A1 w okolicach Lubienia Kujawskiego wyjechała karetka. Chwilę później zablokowano ruch w stronę Łodzi, by służby mogły sprawnie pracować.
horror na a1

Gdy ratownicy dojechali na miejsce 23-letni mężczyzna jeszcze żył. Był stanie krytycznym, ale w trakcie akcji ratunkowej zmarł.

– Czynności do tej pory trwają, musimy dać czas policjantom. Ze wstępnych ustaleń wynika, że motocyklista jechał w kierunku Łodzi i najprawdopodobniej chciał wyprzedzić samochód i w zasadzie wjechał między dwa samochody jadący w tym samym kierunku – mówi Fakt24 nadkom. Małgorzata Marczak z włocławskiej policji.

– Najprawdopodobniej zahaczył kufrem o jeden z samochodów i doszło do zderzenia – dodaje.

busy do holandii

Czynności jeszcze trwają, dwie nitki w stronę Łodzi są zablokowane. Na razie nie wiadomo kiedy ruch na autostradzie zostanie przewrócony.

źródło: fakt.pl


(Visited 25 911 times, 49 visits today)