Przeskocz do treści

Busy do Niemiec

BUSY DO NIEMIEC

Busy do Niemiec. Codzienne wyjazdy z Polski oraz Niemiec. Zawsze z Adresu pod Adres.  Zadzwoń i dokonaj rezerwacji już teraz 🙂  +48 533 123456 

 

Na terenie Niemiec obsługujemy nastepujące regiony.

 

        OD 01 DO 09

  • OD 10 DO 14 ORAZ 28, 29

  • OD 30 DO 39

  • OD 40 DO 49 ORAZ 51, 52, 53, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 99:)

 

FAKTY O BUSYDOHOLANDII.ORG 

 

codziennie przewóz do HolandiiBelgiiNiemiec, Polski

lotnicze siedzenia

z adresu pod adres

w wybrane dni bez limitu na bagaże

czyste i zadbane auta

wyjazdy wieczorem

zawsze w konkurencyjnej cenie

ZAMÓW PRZEJAZD JUŻ TERAZ 🙂 

+48 533 123456

BUSY DO NIEMIEC. CODZIENNIE :)
BUSY DO NIEMIEC. CODZIENNIE 🙂 +48 533 123456

 

BUSY DO NIEMIEC

Przewóz osób do Niemiec. +48 533 123456
Przewóz osób do Niemiec. +48 533 123456

 

NA TERENIE POLSKI OBSŁUGUJEMY NASTEPUJĄCE WOJEWÓDZTWA 🙂

PODKARPACKIE 

ŚWIĘTOKRZYSKIE

MAŁOPOLSKIE 

ŚLĄSKIE

DOLNOŚLĄSKIE 

OPOLSKIE

 

busy do niemiec
Codziennie +48 533 123456

 

SZOK !!! Niemcy domagają się przywrócenia granic z Polską


ZOK !!! Niemcy domagają się przywrócenia granic z Polską

Ponad 40 proc. Brandenburczyków chce przywrócenia kontroli granicznych z Polską - wynika z sondażu Infratest dimap. Jednak tylko 12 proc. przyznało, że po otwarciu granicy doznało jakiegoś uszczerbku.

Mieszkańcy Brandenburgii są podzieleni w kwestii przywrócenia kontroli na granicy z Polską. Aż 42 proc. mieszkańców tego kraju związkowego chciałaby powrotu stałych kontroli granicznych – wykazał reprezentatywny sondaż instytutu badania opinii publicznej Infratest dimap, zlecony przez rozgłośnię RBB.

Jednocześnie tylko 12 proc. ankietowanych przyznało, że po przystąpieniu Polski do strefy Schengen i otwarciu granicy było w jakiś sposób osobiście poszkodowanych. Dwie trzecie ankietowanych stwierdziło, że nie odczuło żadnych zmian.

W sondażu zapytano także o sympatie polityczne. Okazało się, że przywrócenie kontroli granicznych popierają w większości zwolennicy skrajnie prawicowej Alternatywy dla Niemiec (AfD). Największy odsetek zwolenników kontroli granicznych jest wśród mieszkańców z niższym wykształceniem (48 proc.).

Na potrzeby sondażu Infratest dimap skontaktował się telefonicznie z tysiącem losowo wybranych mieszkańców Brandenburgii uprawnionych do głosowania.

busy do holandii, busy polska holandia, bus do holandii
Codzienne przejazdy busem do Holandii, Belgii i Niemiec. Bez Przesiadek, Zadzwoń teraz +48 533 123456

Osobiste korzyści z otwarcia granicy

51 proc. ankietowanych odpowiedziało się przeciwko wprowadzeniu stałych kontroli granicznych. Nie odnotowano przy tym znaczącej różnicy, czy ankietowani mieszkali nad samą granicą, czy nieco głębiej w Brandenburgii.

Nieco inaczej jednak wypowiadali się na temat osobistych korzyści odniesionych po zniesieniu przed 10 laty kontroli granicznych. Jedna trzecia mieszkańców regionu przygranicznego (33 proc.) stwierdziła, że odniosła osobiste korzyści. W pozostałej części Brandenburgii deklarowało to już tylko 17 proc. respondentów.

źródło: WP.pl

NIEMCY: Katastrofa kolejowa. Są ofiary śmiertelne i ciężko ranni

NIEMCY: Katastrofa kolejowa. Są ofiary śmiertelne i ciężko ranniCo najmniej dwie osoby zginęły, a 14 zostało rannych w zderzeniu dwóch pociągów w Bawarii w Niemczech. Część poszkodowanych odniosła poważne obrażenia.

 

Do zderzenia pociągów pasażerskiego z towarowym doszło w poniedziałek o godzinie 21.20 w pobliżu stacji Aichach w Bawarii.
Z pierwszych informacji wynika, że w wypadku zginął maszynista pociągu osobowego i jedna z pasażerek.
Ranni otrzymali pomoc medyczną. Niektórzy zostali przewiezieni do szpitala helikopterem. Policja kryminalna w Augsburgu rozpoczęła dochodzenie ws. przyczyn kolizji.
Do zderzenia pociągów pasażerskiego z towarowym doszło o godzinie 21.20 w pobliżu stacji Aichach w Bawarii. Uczestniczący w wypadku pociąg pasażerski obsługiwał regionalne połączenie Ingolstadt - Augsburg. Przyczyny zderzenia nie są na razie znane.

źródło: WP/onet/radiozet