Przeskocz do treści

Busy do Holandii | ZWYRODNIALEC! Zgwałcił córki 729 razy!

Prawdziwe piekło – tak można określić to, co przeżyło pięć dziewcząt, żyjąc ze swoim przybranym ojcem. Niepełnoletnie dziewczynki były gwałcone przez swojego prawnego opiekuna przez niemal 5 lat. Sprawa wyszła na jaw dzięki temu, że jedna poskarżyła się o wszystkim swojej nauczycielce.

Codziennie busy do Holandii, Niemiec, Belgii

Sprawa miała miejsce w Komsomolsku w azjatyckiej części Rosji. To w tym mieście dziewczęta mieszkały ze swoim wyrodnym ojcem. Mężczyzna zaadoptował je z miejscowego domu dziecka. Zrobił to najprawdopodobniej dla pieniędzy, gdyż miesięcznie na opiekę dziewcząt otrzymywał od państwa 20 tys. rubli (ok. 1,3 tys. złotych).

Od jesieni 2012 roku, kiedy mężczyzna zaadoptował dzieci, niemal codziennie gwałcił je. Żadna z dziewcząt nie była pełnoletnia – najstarsza ma obecnie ledwie 17 lat. Sprawa wyszła na jaw dzięki jednej z nich. Dziewczynka powiedziała o gwałtach swojej nauczycielce.

Kobieta poinformowała o sprawie policję. Dzięki temu zwyrodnialec został zatrzymany przez w lutym tego roku. W ramach śledztw policjantom udało się ustalić, że dziewczynki zostały w sumie zgwałcone 729 razy.
Nie wiadomo jak policjanci ustalili tę liczbę. Nie wiadomo też, dlaczego żaden urzędnik nie dostrzegł, że w rodzinie źle się dzieje. Ałła Kuzniecowa, która w Komsomolsku stoi na czele opieki społecznej, stwierdziła, że kontrole w domu nie wykazały żadnych nieprawidłowości. Nie zmienia to faktu, że policja wszczęła śledztwo także w sprawie działalności urzędników. Podejrzane jest także, że pozwolono samotnemu mężczyźnie na adopcję pięciu dziewcząt.

źródło: Pikio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *