Poniedziałek 5 września, w Teatrze Wielkim w Warszawie odbywał się uroczysty pokaz filmu „Smoleńsk” Antoniego Krauzego. W gmachu teatru pojawili się najważniejsi politycy w kraju z prezydentem Andrzejem Dudą i premier Beatą Szydło na czele. Dziennikarze błyskawicznie wychwycili fakt, że prezydentowi na pokazie nie towarzyszyła żona Agata Duda. Okazało się, że Pierwsza Dama wcale nie zrezygnowała z poniedziałkowego wyjścia do kina, ale postawiła na inny film. Zamiast oglądać obraz Krauzego, wolała najnowszą komedię Woody’ego Allena. – donosi Fakt
niedziela do polski

Pokaz „Smoleńska” rozpoczął się punktualnie o godzinie 20. w Teatrze Wielkim. Z kolei „Śmietankę towarzyską” w warszawskiej „Kinotece” wyświetlano od godz. 21.15. Agata Duda nie miała więc możliwości, by pojawić się na obu seansach. Musiała wybrać.

Prezydentowa obejrzała film Woody’go Allena w towarzystwie swojej córki, Kingi. Na seansie towarzyszyło im dwóch oficerów BOR, którzy odziani w odświętne garnitury, mieli okazję załapać się na „Śmietankę towarzyską”. Nic nam jednak nie wiadomo, czy panie poczęstowały funkcjonariuszy nachosami, którymi raczyły się podczas emisji komedii Allena. Skąd to wszystko wiadomo? Okazało się, że ich poczynaniom pilnie przygląda się dziennikarka „Polityki”, która była obecna na tym samym seansie.
agata duda i kinga duda

Po projekcji „Śmietanki towarzyskiej” Pierwsza Dama z córką szybko wyszły z sali i wsiadły do dwóch różnych samochodów. Na uwagę zasługuje też fakt, że Agaty Dudy zabrakło też na premierze „Historii Roja”. To może oznaczać, że może po prostu nie jest wielbicielką filmów o tematyce historyczno-patriotycznej.
źródło: fakt.pl


(Visited 72 times, 3 visits today)