Skandynawia nie jest jeszcze stracona – długie lata polityki multi-kulti i napływu nieprzebranej liczby uchodźców nie pozbawiły jeszcze Szwedów, Norwegów i Finów instynktu samozachowawczego. To w tym państwach działają ochotnicze patrole o nazwie Żołnierze Odyna mające na celu ochronę obywateli przed agresywnymi uchodźcami.
W Skandynawii, gdzie przebywa kilka milionów muzułmanów, jest bardzo niebezpiecznie i o tym świadczą statystyki. W Szwecji odkąd 40 lat temu wprowadzono politykę multi-kulti, ilość przestępstw wzrosła o 300 procent. A ilość gwałtów – aż o 1472 procent – w 1975 roku, gdy w Szwecji mieszkali w zasadzie tylko Szwedzi, policja odnotowała 421 gwałtów. W roku 2010, kiedy w Szwecji były już dziesiątki tysięcy wyznawców islamu, odnotowano 6620 przypadków gwałtów, a nie wszystkie są ujmowane w oficjalnych statystykach. Tym samym obecnie Szwecja jest krajem, w którym dokonuje się prawie najwięcej gwałtów na świecie. Ich sprawcami są przede wszystkim muzułmanie. Jednak policja przesiąknięta polityczną poprawnością często nie reaguje na te potworności, a nawet często je tuszuje.
Codzienne wyjazdy Busem do Holandii +48 533 123456, otobus.com.pl
Codzienne wyjazdy Busem do Holandii +48 533 123456, otobus.com.pl

Media na ten temat również milczą, a jeśli już zdecydują się o tym mówić, to wspominają nie o uchodźcach, ale o obywatelach szwedzkich. Doprowadziło to do tego, że kobiety boją się wychodzić na ulice. Ale skandynawscy mężczyźni postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i w obliczu bezradności policji sami zaczęli patrolować ulice w ramach ochotniczej organizacji noszącej nazwę Żołnierze Odyna (Soldiers of Odin) To ochotnicze patrole, których głównym zadaniem jest ochrona obywateli przed niebezpiecznymi i agresywnymi uchodźcami pochodzącymi głównie z krajów Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu, najczęściej muzułmanami, który definiują swoją kulturę poprzez gwałty i pedofilie.
Pomysłodawcą stworzenia takich patroli jest Fin, Mika Ranta, który twierdzi, że powodem powstania organizacji jest próba zwiększenia poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców. Patrole antyimigranckie Żołnierze Odyna pojawiły się w kilku krajach i bardzo szybko zyskują na popularności. Patrole powstały już w takich krajach jak Norwegia, Finlandia, Szwecja, Dania i Estonia.

Jak mówi twórca Żołnierze Odyna: „Obudziliśmy się w sytuacji, w której spotyka się wiele różnych kultur. To spowodowało strach i obawy w naszej społeczności. Dlatego zebraliśmy grupę ludzi”. Twierdzi, że w całej Finlandii są już tysiące „Żołnierzy Odyna”. Podobnie w pozostałych krajach. To dzięki tej organizacji liczba gwałtów i aktów pedofilii znacznie się zmniejszyła. Mimo to policja zamiast być wdzięczna Żołnierzom Odyna, przestrzega obywateli przed wstępowaniem do tej organizacji, ponieważ rzekomo sieje nienawiść i brak tolerancji.
Źródło: speisa.com / aamulehti.fi / polskaniepodlegla.pl