Przeskocz do treści

Zatłukli Kasię młotkiem. Rodzice nie poznali jej w trumnie

Napastnicy bili Kasię po głowie i całym ciele, kopali oraz okładali młotkiem. Następnie pozbyli się jej rzeczy i narzędzia zbrodni. O zabójstwo oskarżono nastolatków, z którymi spotkała się feralnego dnia. Michał i Kewin nie przyznają się do winy.Jak podaje na swojej stronie "Tygodnik Siedlecki" - Michał B. odmówił składania zeznań. Na rozprawie odczytano jedynie jego wyjaśnienia oraz pokazano film z wizji lokalnej. Gdy kazano mu wówczas opisać śmierć Kasi, rozpłakał się. Przekonywał, że to Kewin M. chciał spotkać się z 18-latką. Dziewczyna miała sprzedać mu marihuanę. Później mieli razem pojechać do lasu i tam palić narkotyk. Wersji Michała przeczy raport toksykologa. W organizmie dziewczyny, nie znaleziono bowiem śladów żadnych narkotyków.

Codziennie busy do Holandii, Niemiec, Belgii

Rodzice Kasi podkreślali także, że nic nie wskazywało na to, iż córka sprzedaje narkotyki. Nie zauważyli, by kupowała nowe ubrania lub drogie gadżety. Nie miała również pieniędzy, których pochodzenia by nie znali. Jedyna gotówka, którą dysponowała była ta, którą dostała od nich lub babci.

Kewin M. zaprzeczył relacji kolegi. Chłopak twierdzi, że był świadkiem zabójstwa, ale nie brał w nim udziału. Przekonywał przy tym, że nie znał wcześniej Kasi. Mówił, że gdy spacerowali po lesie, Michał B. nagle zaczął okładać ją po głowie, a w końcu skatował na śmierć. Koledze wyjaśnił, że zabił Kasię "bo skończyłby gorzej niż ona". Zagroził również Kewinowi, że jeśli powie coś komuś to zabije także jego. Na koniec przeprosił rodziców dziewczyny za to, że nie powstrzymał kolegi. Oni jednaka ich nie przyjeli.

busy do holandii
Codzienne przejazdy busem z Polski do Holandii Zadzwoń +48 533 123 456

- Nie rozumiesz, co znaczy stracić dziecko w tak perfidny sposób. W czasie II wojny światowej ludziom nie zadawali tak ciosów, jak wy zadawaliście. Ona w trumnie wyglądała jak 70-letnia osoba. Nie mogliśmy jej poznać my, rodzice. Dla nas życie nie będzie już normalne do końca naszych dni - przytacza słowa mamy zabitej dziewczyny "Tygodnik Siedlecki". Nastoletnim oprawcom grozi dożywocie.

źródło: fakt.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *