W USA trwają ogromne zamieszki między skrajnymi nacjonalistami, a radykalnymi anarchistami i działaczami lewicy. W ramach akcji „Unite the Right” gromadzą się organizacje nacjonalistyczne z całej Ameryki. Odpór próbowały im dać lewicowe bojówki i członkowie Antify. Doszło do ataku na lewicowych demonstrantów. Sytuacja jest tak ciężka, że zadecydowano o wprowadzeniu stanu wyjątkowego.
Codzienne przejazdy busem do Holandii, Belgii i Niemiec. Bez Przesiadek, Zadzwoń teraz +48 533 123456

Walki między skrajną prawicą a radykalnymi bojówkarzami lewicy w Charlottesville zaczęły się w nocy z piątku na sobotę. W piątek na ulice miasta wyszły tłumy nacjonalistów, którzy zjednoczyli się w akcji „Unite the Right”. W ten sposób chcą sprzeciwić się usunięciu z parku miejskiego posągu dowódcy wojsk Konfederacji, Roberta Lee. Ich marsz od razu przyciągnął antyfaszystów, którzy postanowili wyjść im naprzeciw.
Zamieszki i krwawy atak terrorystyczny. Ogłoszono stan wyjątkowy

Doszło do krwawych zamieszek, których policjanci nie byli w stanie opanować przez całą noc. W sumie, na ulicach miasta walczyło przez całą noc kilkaset osób.

Sytuacji nie udało się opanować także za dnia – krwawe zamieszki między bojówkami skrajnej prawicy i lewicy dochodziło w wielu miejscach Charlottesville. Właśnie wtedy zdecydowano się o wprowadzeniu stanu wyjątkowego.

Zamieszki i krwawy atak terrorystyczny. Ogłoszono stan wyjątkowy

Doszło też do ataku terrorystycznego na protestujących członków skrajnej lewicy. Jeden z członków organizacji nacjonalistycznych przeprowadził atak – który został przez władze uznany jako terroryzm – wjechał wprost w tłum samochodem i zatrzymał się dopiero na innym pojeździe. W wyniku ataku mnóstwo osób zostało rannych, przynajmniej jedna straciła życie – liczba ofiar prawdopodobnie wzrośnie.
Zamieszki i krwawy atak terrorystyczny. Ogłoszono stan wyjątkowy

Przypominamy, że na nagraniu z ataku, który miał miejsce kilkadziesiąt minut temu, jest jasno z powodu różnicy czasowej. Ta wynosi między Polską a USA 7 godzin.

źródło: Pikio.pl

Najczęściej wyszukiwane: busy do holandii , bus do holandii , przewozy do holandii , busy holandia , busy holandia polska , polska holandia, polska holandia, busy polska holandia, polska bus, bus holandia, bus polska holandia, bus holandia polska, busy z holandii do polski

(Visited 1 470 times, 1 visits today)