Policja znalazła ciało mężczyzny, który ma być odpowiedzialny za zamach w centrum handlowym w Monachium. 18-letni Irańczyk popełnił samobójstwo i według policji działał sam. Użyto określenia „Deutsch-Iraner” sugerując, że 18-latek mieszkał w Niemczech od dłuższego czasu.

ZAMACH W MONACHIUM

PANIKA W NIEMCZECH : POLICJA ALARMUJE „NIE WYGHODZIĆ Z DOMÓW” —> CZYTAJ DALEJ

W wyniku zamachu zginęło 10 osób, a 20 zostało rannych, wśród nich głównie młodzież i dzieci. Niemieckie, lokalne media przekazywały, że mężczyzna krzyczał „precz z cudzoziemcami”. Zachodnie radiostacje i telewizje (m.in Sky News) komentowały, że według wstępnych ustaleń, za zamachem stoi skrajna prawica. Z kolei inni świadkowie przekonywali, że słyszeli okrzyk „Allah Akbar”. Te relację przedstawił m.in CNN.
busy do niemiec

Dopiero policja przekazała, że za zamachem stoi 18-letni Irańczyk, który popełnił samobójstwo. Przypominamy, że Państwo Islamskie już po ataku w Nicei groziło, że następnym celem są Niemcy. Oby był to ostatni zamach u naszego zachodniego sąsiada. Wcześniej 17-latek zaatakował ludzi w pociągu.W MONACHIUM BYŁ DRUGI ATAK 5 KM. OD PIERWSZEGO –> CZYTAJ DALEJ

źródło: pikio.pl


(Visited 794 times, 2 visits today)