Wyrodna matka z Zachodniej Anglii próbowała zabić swoje nowo narodzone dziecko, wyrzucając je przez okno. Sprawę szybko zgłoszono policji. Kobietę czeka długa odsiadka.

busy do holandii, niemiec, belgii
Codzienne przejazdy do Polski, Niemiec, Belgii, Holandii. Zadzwoń +48 533 123 456

Angielka z Oswestry w pobliżu granicy angielsko-walijskiej urodziła dziecko, a istnienie ciąży ukrywała przed swoją rodziną. Do porodu doszło 22 kwietnia w łazience i przebiegł bez komplikacji.

Niestety matka wcale nie zamierzała dać swojemu dziecku miłości.

Noworodek urodzony został do muszli klozetowej, a następnie zawinięty w plastikową torbę i z premedytacją ciśnięty przez okno.

Dziecko uderzyło o podłoże, lecz przeżyło. Niestety poważnie ucierpiało, w jego mózgu doszło do krwotoku. Niedoszłą morderczynię ujęto i zaprowadzono przed sąd, który skazał ją na 10 lat pozbawienia wolności. Kobieta przyznała się do czynu i od razu wyjawiła jego motyw. Do próby zabicia własnego dziecka popchnęło ją wspomnienie jego ojca, z którym rozstała się, a którego przypominało jej właśnie dziecko.
Ofiarę przemocy znaleziono na ziemi, a tożsamość matki zatajono w trosce o jej przyszłość. Obrońca młodej Brytyjki stwierdził, że jest ona „naiwna i społecznie niedojrzała”, ale wyraziła skruchę. Dziecko zapewne czeka długa rekonwalescencja.

źródło: pikio.pl

 

Najczęściej wyszukiwane: busy do holandii , bus do holandii , przewozy do holandii , busy holandia , busy holandia polska , polska holandia, polska holandia, busy polska holandia, polska bus, bus holandia, bus polska holandia, bus holandia polska, busy z holandii do polski

 

(Visited 252 times, 1 visits today)