Przeskocz do treści

Wstrząsające! Znany aktor bestialsko zamordował żonę

Takie straszne rzeczy dzieją się wszędzie. Choć wydawać by się mogło, że to zwyczajnie nieludzkie, to jednak się zdarza. Wstrząsające – znany aktor bestialsko zamordował żonę. Sposób w jaki ją zabił aż wywołuje ciarki na plecach.
codzienne przejazdy busem do holandii

W Rosji ma status gwiazdy, a zdolny był do najgorszej możliwej zbrodni – do morderstwa. Do tego nie skrzywdził osoby anonimowej, aktor zamordował własną żonę! To niewyobrażalna i wyjątkowo brutalna tragedia.

Konstantin Kordo-Sysojew, spędzi w więzieniu 11 lat. Tak zdecydował sąd w wyroku ogłoszonym 11 kwietnia. Jego krewni wciąż nie mogą uwierzyć, by kochający mąż był zdolny w tak przerażający sposób rozprawić się z małżonką.

Znany aktor zamordował żonę

Kordo-Sysojew swoją małżonkę Natalię uderzył 69 razy kijem, w który uprzednio wbił gwoździe. Mężczyzna uparcie nie przyznawał się do winy, ale wymiar sprawiedliwości widział wiele niejasności i plątania się w zeznaniach z jego strony, dlatego nie dał się zwieść na manowce.
codzienne przejazdy busem do holandii

Natalia pracowała jako stewardessa – jej mąż był bardzo zazdrosny i wciąż oskarżał małżonkę o nowe zdrady. W którymś momencie zgłosił zaginięcie ukochanej. Służby znalazły ją potem zmasakrowaną do tego stopnia, że ciężko było ją rozpoznać. W takich tragicznych okolicznościach zakończyła życie.Kobieta chciała odejść od męża, miała dość ciągłych wyrzutów i awantur. Kobieta zaczęła bać się o własne życie, ale nie zdążyła o siebie zadbać. Jej bliscy od razu stwierdzili, że w sprawę jej zaginięcia zamieszany będzie Konstantin, nie mieli jednak pojęcia, jak bardzo skrzywdził ich krewną.

źródło: pikio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *