Rowerzysta zwrócił uwagę kierowcy i… padł ofiarą rasistowskiego ataku. Agresywny mężczyzna może słono zapłacić za swoje zachowanie.
codzienne przejazdy busem z polski do holandii

– Dlaczego zatrzymuje się pan na pasie dla rowerów? – cyklista zwrócił uwagę kierowcy, na jednej z zatłoczonych londyńskich ulic.

– Wracaj do pier….. Polski! Wracaj do Rumuni! Skądkolwiek jesteś, wracaj tam! – krzyczał w odpowiedzi aresywny mężczyzna.

– To jest nielegalne. Jesteś rasistą – powiedział opanowanym głosem rowerzysta. Tamten kategorycznie zaprzeczył i odjechał. Nie wiedział, że całe zdarzenie zostało nagrane przez kamerkę umieszczoną na kasku rowerzysty.

Zaatakowany mężczyzna przekazał nagranie oraz numer rejestracyjny samochodu służbom odpowiedzialnym za ruch drogowy w Londynie. Rzecznik „Transport of London” nie krył zdziwienia, oglądając nagranie.

– Jesteśmy zszokowani i oburzeni. Uważnie przyjrzymy się temu incydentowi i podejmiemy odpowiednie kroki przeciwko taksówkarzowi – powiedział.
źródło: WP

Najczęściej wyszukiwane: busy do holandii , bus do holandii , przewozy do holandii , busy holandia , busy holandia polska , polska holandia, polska holandia, busy polska holandia, polska bus, bus holandia, bus polska holandia, bus holandia polska, busy z holandii do polski


(Visited 2 051 times, 1 visits today)