Deprawacja posunięta do skrajności: siedemnastoletni wnuk miliardera zaczepia ludzi na ulicy i oferuje im pieniądze za wykonanie poniżających czynności. Zepsuty smarkacz nakłania kobiety, by rozebrały się do naga, a mężczyznom proponuje, by wypili jego mocz. Swoje „happeningi” nagrywa na kamerze i zamieszcza w internecie.

Grigory Mamurin to wnuk rosyjskiego oligarchy i miliardera Igora Neklyudova. Młodzian ma nietypowe hobby: rozbija się po mieście drogim samochodem i zaczepia ludzi, proponując im niecodzienne sposoby na zarobienie dość dużych – jak na warunki rosyjskie – a przede wszystkim szybkich pieniędzy.
 

Kobietom, w tym młodym dziewczynom w wieku szkolnym, oferuje kilka tysięcy rubli (100 rubli to ok. 1 funt) za rozebranie się w miejscu publicznym. Mężczyznom proponuje podobne lub wyższe kwoty za wypicie jego moczu. Większość osób odmawia, ale zdarzają się chętni. Niektórzy reagują na ofertę agresywnie. W jednym z nagrań Mamurin dostaje solidny cios w szczękę po tym, jak oferuje „deal” przypadkowemu mężczyźnie, którego zaczepił w parku.

Sam Mamurin deklaruje, że „odsłania słabości ludzkiej natury”. Najwyraźniej uważa się za kogoś w stylu antropologa-dokumentalisty. Trudno jednak odnieść takie wrażenie, oglądając nagrania roznegliżowanych kobiet, pucujących samochód szczeniaka – w stylu znanym z teledysków amerykańskich raperów.

W jednym z ostatnich nagrań Mamurin posunął się nawet dalej: zaczepił parę i zaoferował, że zapłaci 150 tys. rubli (ok. 1,5 tys. funtów) za seks z kobietą w sytuacji, gdy jej partner będzie wszystko obserwował. Z początku para reaguje agresywnie, ale ostatecznie „kontrahenci” dobijają targu – mężczyzna zgadza się „odsprzedać” swoją dziewczynę za równowartość 2,6 tys. funtów.

Tutaj znajdziecie jedną z kompilacji „wyczynów” Mamurina.
2

(Visited 392 times, 1 visits today)