Przeskocz do treści

Włochy: Polka zgwałcona w Livigno. Oskarża swoich rodaków

Włoska policja prowadzi dochodzenie w sprawie zbiorowego gwałtu w ośrodku narciarskim w Livigno w Lombardii. Ofiarą jest Polka, która o gwałt oskarżyła rodaków.
codzienne przejazdy busem do holandii

Kobieta twierdzi, że cały dzień spędziła z grupą rodaków. Razem jeździli na nartach, potem poszli na zakupy. Następnie została zaproszona przez znajomych do wynajmowanej przez nich prywatnej kwatery. Tam miała zostać zgwałcona przez swoich towarzyszy - informuje portal lokalnego radia radiotsn.tv.

Do przestępstwa miało dojść w nocy z poniedziałku na wtorek, jednak dopiero teraz media o nim poinformowały. Dochodzenie w tej sprawie wszczęła lokalna policja.
codzienne przejazdy busem do holandii

- Sprawa jest bardzo delikatna, na razie nie udzielamy informacji na ten temat - powiedzieli portalowi przedstawiciele policji i prokuratury.

Kobieta sama zgłosiła się do lokalnego szpitala, mówiąc, że została zgwałcona przez swoich rodaków. - Potwierdziliśmy fakt gwałtu. Kobieta była wówczas prawdopodobnie pod wpływem alkoholu lub narkotyków - wyjawił radiotsn.tv prokurator Claudio Gittardi.Policja przesłuchuje świadków, którzy widzieli kobietę feralnego dnia w towarzystwie jej znajomych. Miejscowa prokurator nie zwróciła się dotąd o zastosowanie żadnych środków zapobiegawczych wobec grupy Polaków, którzy przebywają dalej w Livigno.

źródło: o2.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *