Przeskocz do treści

Busy do Holandii | Wkrótce rozpoczyna się chipowanie noworodków

Natknęliśmy się na drobną informację która, o czym jesteśmy przekonani, zaskoczy was a nawet, co najmniej, zaniepokoi.

Począwszy od grudnia 2017 roku każde nowonarodzone dziecko w Europie będzie musiało otrzymać implant mikrochipowy.
Oznacza to , że od chwili urodzenia aż do ostatniego dnia życia będzie ono każdego dnia śledzone a każdy jego ruch będzie monitorowany.

codziennie busy do holandii

Artykuł na ten temat opublikowano w fińskiej gazecie, która jest dystrybuowana wśród studentów medycyny i lekarzy. Nie ma już czasu aby zmienić kierunek rozwoju technologii kontroli umysłu i medycyny wojskowej a my zaczynamy tracić z pola widzenia przyszłość wolności.

 

Implant mikrochipowy o którym mowa będzie działał tak jak czujnik GPS, będzie wyposażony w mikro-jednorazową baterię, którą każda osoba będzie musiała wymieniać co dwa lata w państwowej klinice.

implant mirochipowy

Dane, które ten mikrochip będzie transmitował, będą gromadzone i przesyłane do tabletów albo smartphonów.

Specjalnie opracowane aplikacje umożliwiają rodzicom i lekarzom monitorowanie zdrowia dziecka i jego ogólny stan, w czasie rzeczywistym.

To czego większość ludzi nie zauważa to jest to, że technologia ta nie należy do dziedziny science-fiction.

Jest natomiast bardzo realna i została już zatwierdzona przez FDA (amerykańska Agencja Żywności i Leków – Food & Drug Administration – tłum.) do stosowania u ludzi.

Ale straszniejszą rzeczą jest to, że poza zbieraniem i magazynowaniem danych osobowych.

Ten mały mikrochip będzie w stanie wykonywać mnóstwo innych funkcji o których pełnych możliwościach nikt nie ma pojęcia.

źródło: wolna-polska

Najczęściej wyszukiwane: busy do holandii , bus do holandii , przewozy do holandii , busy holandia , busy holandia polska , polska holandia, polska holandia, busy polska holandia, polska bus, bus holandia, bus polska holandia, bus holandia polska, busy z holandii do polski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *