Według zmiannaziemi.pl Julian Assange, założyciel WikiLeaks ujawnił, że Hillary Clinton i jej Departament Stanu aktywnie uzbrajali islamskich dżihadystów w Syrii (ISIS).

Wikileaks ma zamiar udowodnić , że kandydatka Demokratów zasługuje na więzienie. Clinton wielokrotnie zaprzeczała tym zarzutom.

W drugiej kadencji Obamy sekretarz stanu Hillary Clinton zezwoliła na dostawę amerykańskiej broni do Kataru. Kraj ten objęty jest kuratelą Bractwa Muzułmańskiego,przyjaznego libijskim rebeliantom (celem było obalenie libijskiego rządu Kadafiego, a następnie finansowanie Al Kaidy w Syrii z myślą o usunięciu Assada).busy holandia polska

Clinton odegrała główną rolę w organizowaniu tzw. Przyjaciół Syri. CIA miała przeprowadzić powstanie dla zmiany reżimu w tym kraju. Hillary Clinton pod przysięgą powiedziała, że nie wiedziała  o transportach broni podczas publicznych zeznań na początku 2013 roku po ataku terrorystycznym w Bengazi.

 

W wywiadzie dla Democracy Now, Julian Assange z WikiLeaks stwierdził, że 1700 maili Hillary Clinton w większości dotyczy Libii i Syrii oraz bezpośrednich kontaktów z Al-Kaidą i ISIS. Wydaje się, że Hillary Clinton popełniła krzywoprzysięstwo. Podobnie jak jej mąż, przyłapany na kłamstwie, będący prezydentem Stanów Zjednoczonych.

źródło: zmianynaziemi.pl

(Visited 75 times, 7 visits today)