30-letni Arkadiusz Tomczyk został właśnie skazany na karę bezwzględnego pozbawienia wolności za brutalny gwałt na swojej ofierze, który nagrał kamerą w telefonie. Mężczyzna był wtedy pod wpływem narkotyków.
Polak

6 lipca br. 30-letni polski imigrant, po zażyciu silnych środków odurzających, włamał się do domu swojej ofiary, następnie obezwładniając ją pokaźną porcją gazu pieprzowego, brutalnie ją zgwałcił nagrywając wszystko kamerą w swoim telefonie. Później dla zabawy taszczył zgwałconą kobietę wokół domu.

busy do holandii

Mężczyzna próbował później zakryć wszystkie ślady zbrodni przy pomocy wybielacza, którym chciał wyczyścić wszystkie pozostawione dowody, w tym swoje DNA. Groził również swojej ofierze śmiercią jeśli ta wskazałaby go podczas ewentualnego procesu.
Tomczyk został skazany przez sąd w Birmingham na 13 i pół roku bezwzględnego pozbawienia wolności. Zostanie także oznaczony jako „przestępca seksualny”. W trakcie śledztwa poprzedzającego proces okazało się również, że w przeszłości był już ścigany w związku z molestowaniem seksualnymi i próby gwałtu.
źródło: pikio.pl