Przez dwa lata nie ukazała się ani jedna publikacja na temat bardzo groźnego terrorysty zatrzymanego w Warszawie. Miał on nie tylko przeprowadzić zamach, ale także stworzyć całą nową siatkę w Europie.
busy do holandii, niemiec, belgii
Codzienne przejazdy do Polski, Niemiec, Belgii, Holandii. Zadzwoń +48 533 123 456

Abdeljalil Ait El Kaid został zatrzymany w Warszawie w czerwcu 2015 roku. Wrócił do Europy z Syrii.

Służby dostały informację o nim od wywiadu Stanów Zjednoczonych. Dzięki współpracy służb udało się go zatrzymać i przesłuchać. Okazało się, że wysłano go, żeby przeprowadził zamach. Miał on przypominać te, które przeprowadzono w Paryżu i Brukseli.

[wcp-carousel id=”631″ order=”DESC” orderby=”date” count=”10″]To jednak nie wszystko. Rozgryziono szerszą współpracę terrorystyczną. Wyszło na jaw, że inny powiązany z El Kaidem terrorysta „przemycił” zamachowców do Grecji ukrywając ich wśród uchodźców z Syrii. Było to możliwe, ponieważ Grecja sprawdzała tylko około 1⁄3 przybyłych osób.

Rok temu rozpoczęto proces El Kaida w Hiszpanii. Na razie nie ma informacji na ten temat.

Najczęściej wyszukiwane: busy do holandii , bus do holandii , przewozy do holandii , busy holandia , busy holandia polska , polska holandia, polska holandia, busy polska holandia, polska bus, bus holandia, bus polska holandia, bus holandia polska, busy z holandii do polski

źródło: warszawawpigulce.pl


(Visited 1 171 times, 1 visits today)