Przeskocz do treści

Uważajcie na siebie! Czekają nas mrozy, jakich nie było od lat

mrozy!!

Prognoza pogody na nadchodzącą zimę nie wygląda tak optymistycznie, jak miało to miejsce do tej pory. Polacy muszą wyjątkowo na siebie uważać, bo zgodnie z najnowszymi doniesieniami specjalistów, będzie naprawdę źle. Już wkrótce nad teren naszego kraju dotrą najbardziej srogie mrozy od wielu lat.

Codzienne busy do Holandii, Niemiec Belgii i Polski, bez przesiadek, pod dom nowymi autami

Prognoza pogody do tej pory była wyjątkowo łaskawa dla naszego kraju. Polacy cieszyć się mogli długimi miesiącami pełnymi słonecznej pogody oraz gorącego słońca, dzięki czemu tegoroczne wakacje zaliczyć można do zdecydowanie udanych.

Pozytywnie myśleć możemy również o jesieni, która przez bardzo długi czas nie zjawiła się w naszym kraju, dając nam dodatkowe letnie dni, a gdy już przyszła, przez kilka tygodni była wyjątkowo łagodna. Prawdziwą, zimną jesień obserwujemy dopiero od niedawna, jednak synoptycy ostrzegają, że poranne przymrozki do dopiero początek. Czeka nas prawdziwe załamanie pogody.

Codziennie busy do Holandii, Niemiec, Belgii

Prognoza pogody: zima 2018

Tegoroczny listopad był wyjątkowo deszczowy i wietrzny, jednak temperatury na szczęście nie spadały aż tak radykalnie nawet w nocy. Śnieg prószył tylko na niektórych obszarach, a większość Polski mogła delektować się złotą jesienią. Teraz jednak specjaliści ostrzegają przed gwałtownym załamaniem pogody, które zasięgiem obejmie cały nasz kraj.

Synoptycy określają, że typowa jesień trwała będzie jeszcze tylko kilka dni – do końca listopada, a wraz z początkiem grudnia spodziewać się możemy pierwszych opadów śniegu, które swoim zasięgiem obejmą niemalże cały nasz kraj. Wyjątkowe mrozy, których nie doświadczyliśmy już od wielu lat, pojawić się natomiast mają początkiem 2019 roku.

źródło pikio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *