Przeskocz do treści

UWAGA! Autostrada A7 w Niemczech zostanie dziś zamknięta.

Autostrada A7 pomiędzy Bad Bramstedt a Kaltenkirchen zamknięta. Od godziny 9:00 do godziny 15:00, ponieważ wykonują prace naprawcze na liniach wysokiego napięcia.

Utrudnienia na tym odcinku drogi utrudnienia są już od wtorku. Do prac konserwacyjnych zaangażowano śmigłowiec, który lata tuż nad autostradą. W związku z tym już od wczoraj kierowcy byli zmuszeni korzystać z objazdów.

Autostrada A7 zamknięto w tym miejscu.

A7 zostanie zablokowana w tym miejscu
foto: screen maps.google.com

Autostrada A7 zamknięto z powodu przeprowadzanych na tym odcinku prac związanych z systemem odstraszania ptaków. Chodzi o czarno-białe lamelki, które mają odstraszać ptaki i trzymać je z dala od lini wysokiego napięcia. Ponieważ w czasie prac konserwacyjnych na autostradę mogą spaść elementy wykorzystywane do prac, podjęto decyzję o jej zamknięciu.

Wczoraj w związku z tym kierowcy stali 6 kilometrów w korku, jak również trasy objazdowe były mocno przeładowane. Polecamy w dniu dzisiejszym omijać tą część autostrady szerokim łukiem, ponieważ na przejazd stracimy kilka godzin. O innych utrudnieniach na tym odcinku drogi, jak i na całej A7 możecie przeczytać tutaj Wszystkim podróżującym, szerokiej drogi życzy zespół busydoholandii.org.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *