Na Facebooku, „z okazji” 11 listopada, powstała strona, zachęcająca do strzelania do… narodowców. Choć event miał być formą satyry, to jednak, po przeczytaniu opisu wydarzenia, ciężko patrzeć na całą sprawę z „przymrużeniem oka”….

Wydarzenie nazwane „Mistrzostwa świata w strzelaniu do narodowców” zaplanowane zostało na 11 listopada w godzinach: 11:00 – 21:37. Wtedy w stolicy odbędzie się Marsz Niepodległości organizowany przez środowiska narodowe i patriotyczne.W opisie strony na Facebooku napisano: Jesteś policjantem? A może masz ochote postrzelać troche do narodowców? Trafiłeś idealnie mistrzostwa te organizowane są z dedykacją dla ludzi takich jak ty. Event będzie odbywał się w naszej kochanej Warszawce  rujnowanej co każde święto niepodległości i by uwolnić ją od zdewastowania wybraliśmy takie a nie inne miejsce.

busy do niemiec

Więc wez swoją wiatrówkę i strzelaj do zwierząt, dla najlepszych przewidziany jest tytuł mistrza Polski oraz cenne nagrody rzeczowe. Jawne zachęcanie do strzelania do ludzi i porównywanie ich do zwierząt to już zdecydowanie przekroczenie granicy dobrego smaku, jeżeli wręcz nie nawoływanie do przestępstwa. Do niedzieli (23 października) wydarzenie zdążyło polubić ponad 900 osób, internetów obserwujących stronę było ponad 2,5 tys. Na szczęście, nasz czytelnik poinformował nas dzisiaj, że Facebook zareagował na jego zgłoszenie i „Mistrzostwa świata w strzelaniu do narodowców” zostały usunięte z serwisu.

Źródło: prawdaobiektywna.pl

 

(Visited 41 times, 3 visits today)