W wypadku, do którego doszło niedaleko Świebodzina (województwo lubuskie) zginęły dwie kobiety – matka i córka. Sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia. Policjantom udało się już zatryamć sprawcę.

Codzienne wyjazdy Busem do Holandii +48 533 123456, otobus.com.pl
Codzienne wyjazdy Busem do Holandii +48 533 123456, otobus.com.pl

W piątek, 17 czerwca wieczorem na drodze krajowej 92 w miejscowości Mostki niedaleko Świebodzina doszło do śmiertelnego wypadku. Jak informuje prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej Prokuratury Okręgowej, kierowca bmw zjechał na lewy pas drogi i tam uderzył w clio. Auta zderzyły się czołowo. W wypadku zginęły dwie kobiety, które jechały samochodem marki renault. Obydwa auta zostały doszczętnie zniszczone.
tragiczny wypadek

Kierowca bmw uciekł z miejsca zdarzenia. Po kilkunastogodzinnej obławie udało się zatrzymać sprawcę wypadku. Jak podaje TVN24 śledczym udało się już ustalić tożsamość właściciela samochodu, jednak nie wiadomo, czy to on siedział za kierownicą w chwili wypadku. Policja ustala teraz dokładne przyczyny wypadku. Wiadomo, że gdy do niego doszło, panowały złe warunki atmosferyczne, padał deszcz, a nawierzchnia była śliska. Przez kilka godzin droga była zablokowana.źródło: se.pl


(Visited 963 times, 1 visits today)