Tragiczny wypadek w Sulechowie (woj. lubuskie). Kierowca ciężarówki wyjeżdżając z tartaku na ul. Przemysłową nie zauważył przechodzącej tamtędy 80-latki. Kobieta wpadła pod ciężarówkę. Samochód ciągnął ją po asfalcie przez 100 m. Staruszka zginęła na miejscu. Kiedy kierowca zorientował się, że kobieta nie żyje, chciał popełnić samobójstwo.

ciężarówka 2

Śmiertelny wypadek w Sulechowie (woj. lubuskie) przy ul. Przemysłowej. W sobotę, 30 lipca kierowca ciężarówki wyjeżdżał z tartaku. Nie zauważył idącej w pobliżu 80-letniej kobiety. Piesza wpadła pod koła ciężarówki. Samochód ciągnął ją przez sto metrów po asfalcie.

Przechodnie, którzy widzieli wypadek są w szoku, Krzyczeli do kierowcy i ostrzegali go, że powinien się zatrzymać. Nie rozumieją, dlaczego tego nie zrobił. – Jechał drogą, a na chodniku ludzie krzyczeli i machali do kierowcy – mówi świadek wypadku w rozmowie z Fakt24.pl. Świadkowie widzieli moment potrącenia 80-latki przy ul. Przemysłowej. Dostrzegli także kobietę ciągniętą pod naczepą tira. – Ten samochód ją dosłownie zmielił – opowiada świadek tragicznego wypadku w rozmowie z Fakt24.pl. Na miejsce tragedii przyjechała karetka pogotowia ratunkowego. Ratownicy próbowali reanimować kobietę, ale jej obrażenia były zbyt poważne. 80-latka nie przeżyła. Wcześniej ciężarówka odcięła jej nogi. Widok na miejscu tragedii był bardzo drastyczny.
ciężarówka 3

Kiedy kierowca ciężarówki zorientował się, że pod kołami jego samochodu zginęła kobieta, próbował popełnić samobójstwo. Ekipa karetki pogotowia podała mu środku uspokajające. Kierowca ciężarówki prawdopodobnie został przewieziony do szpitala.

niedziela-2
Policjanci z Sulechowa przygotowali dokumentację dotyczącą śmiertelnego wypadku, a także zabezpieczyli ślady. Według funkcjonariuszy kierowca doskonale widział z kabiny, co dzieje się na drodze. Na miejsce wypadku przyjechał też prokurator ze Świebodzina.
ciężarówka 4
źródło: fakt.pl


(Visited 548 times, 1 visits today)