Kobiety dzięki nowym technologiom mogą teraz zobaczyć, jak prezentowałyby się z różnymi rodzajami i rozmiarami piersi. Wielkość i kształt biustu może być zmieniana w czasie rzeczywistym dzięki odpowiedniej aplikacji. Jej obsługa jestbardzo prosta – wystarczy używać wyświetlanych na ekranie suwaków regulujących rozmiar, jędrność czy charakterystykę dekoltu.

Busy do Holandii, Belgii oraz Holandii

Twórcy wynalazku reklamowanego jako pomoc dla chirurgów plastycznych wykorzystali technologię Augmented Reality, czyli Rozszerzonej Rzeczywistości. „Przymierzająca” nowe piersi kobieta nagrywana jest przez kamerę, a aplikacja nakłada na jej wizerunek w czasie rzeczywistym rozważane przez nią kształty krągłości.

Piersi symulowane są przez rozwiązanie Illusio inteligentnie – ich wyświetlanie dopasowane jest do ruchów kobiety. Jest to możliwe dzięki specjalnemu gadżetowi ze znacznikami śledzonymi przez oprogramowanie.

Z jednej strony ma to zachęcić kobiety do operacji powiększenia biustu (co ma stanowić korzyść dla chirurgów plastycznych), z drugiej zaś chronić kobiety przed rozczarowaniem związanym z przeprowadzeniem zabiegu – spora część pacjentek wraca z prośbami o poprawki.

Illusio nie zamierza poprzestać na przymierzaniu piersi – rozwiązanie ma w przyszłości pozwalać na sprawdzenie, jak będzie się wyglądało po dokonaniu zabiegów także na innych częściach ciała.

Twórcy zdecydowali się zorganizować na Kickstarterze kampanię zbierającą fundusze na rozwój produktu – celują w 50 000 dolarów.

Naked 3D Fitness Tracker – wymagający, jak sama nazwa wskazuje, prezentowania się przed nim zupełnie nago – tworzy skan 3D użytkownika i pozwala bardzo dokładnie śledzić postępy w kształtowaniu sylwetki.

ili

źródło:antyradio.pl

(Visited 37 times, 4 visits today)