Tragedia w Nowym Sączu. 28-latek wypadł z okna z siódmego piętra wysokiego bloku przy ul. Batalionów Chłopskich. Mężczyzna nie przeżył upadku z wysokości. Do tragedii doszło nad ranem, ok. godz. 6.50. Nie wiadomo, czy 28-latek sam wypadł z okna, czy może ktoś go popchnął. Sprawę jego śmierci zajmuje się prokuratura.
niedziela do polski

Mężczyzna w wieku ok. 28 lat wypadł z bloku przy ul. Batalionów Chłopskich w Nowym Sączu. Na miejsce natychmiast wezwano pogotowie ratunkowe.

– W sprawie śmierci 28-latka ruszyło śledztwo, które prowadzi Prokuratura Rejonowa w Nowym Sączu – informuje mł. asp. Justyna Basiaga z biura prasowego policji w Nowym Sączu w rozmowie z Fakt24.pl. Prokurator zlecił sekcję zwłok mieszkańca Nowego Sącza, dzięki której przyczyna śmierci sądeczanina zostanie wyjaśniona.– Autopsja zostanie przeprowadzona prawdopodobnie w Zakładzie Medycyny Sądowej CM UJ w Krakowie – mówi Jarosław Łukacz, prokurator rejonowy w Nowym Sączu w rozmowie z portalem Sądeczanin.info. – W tej sprawie będzie wszczęte śledztwo. Prokurator, który poprowadzi to postępowanie zapoznaje się obecnie z przesłanymi z policji materiałami – dodaje prokurator Jarosław Łukacz.
źródło: fakt.pl


(Visited 102 times, 1 visits today)