Przeskocz do treści

To jest szaleństwo! Niemcy OFICJALNIE płacą terrorystom

Niemcy : W urzędach azylowych dochodzi do kuriozalnych sytuacji. Starający się o status azylantów celowo informują instytucje, że przynależeli do organizacji terrorystycznej. Dzięki temu mogą zapewnić sobie dodatkowe profity oferowane przez państwo niemieckie.
Codzienne przejazdy busem do Holandii, Belgii i Niemiec. Bez Przesiadek, Zadzwoń teraz +48 533 123456

Pochodzący głownie z Somalii, Afganistanu i Pakistanu coraz częściej podają się za byłych terrorystów. Prokuratura Generalna w Stuttgarcie poinformowała o stu takich zgłoszeniach. Mężczyźni robią to celowo, gdyż zdają sobie sprawę z funkcjonującego na terenie RFN prawa.

[wcp-carousel id="631" order="DESC" orderby="date" count="10"]

Zakłada ono, że jeśli przyszły azylant posiada przeszłość, która w miejscu pochodzenia może być powodem do obaw o zdrowie i życie należy mu się większa pomoc finansowa ze strony państwa.(Niemcy)

 
Somalijczycy twierdzą, że przymusem zostali wcieleni do islamskiej milicji al-Shabab. Pakistańczycy i Afgańczycy deklarują natomiast przynależność do Talibów.

źródło: PIKIO.pl

Najczęściej wyszukiwane: busy do holandii , bus do holandii , przewozy do holandii , busy holandia , busy holandia polska , polska holandia, polska holandia, busy polska holandia, polska bus, bus holandia, bus polska holandia, bus holandia polska, busy z holandii do polski


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *