Syryjczyk, pracownik kawiarni przy Teatrze Powszechnym, został pobity.
Radwan w rozmowie z radiem TOK FM przyznaje, że to już trzeci raz. I tłumaczy: chcę tylko uczciwie pracować.
Radwan, pracownik kawiarni w Teatrze Powszechnym, został napadnięty, gdy wracał rowerem z pracy. O tej sprawie informowaliśmy w piątek na portalu Gazeta.pl. Pracownicy Stołu Powszechnego podali, że Syryjczyk później trafił do szpitala.

Teraz, w rozmowie z reporterką TOK FM mężczyzna ujawnił, że to nie pierwszy raz, gdy został pobity w Warszawie. – To już trzeci raz. Za pierwszy razem zostałem pobity w pobliżu Mazowieckiej, za drugim przy Politechnice, ale wtedy miałem tylko dwucentymetrową ranę na twarzy. Teraz to już trzeci raz i dlatego pytam, dlaczego mnie to spotyka? – dziwi się. Tym razem atak miał miejsce przy Czerniakowskiej.
Niedziela do Polski

„Nie jestem osobą, która chce zniszczyć Polskę czy Europę”

Radwan jest filmowcem. W Polsce mieszka od 3 lat. Od niedawna pracuje w kawiarni Stół Powszechny, przy Teatrze Powszechnym. Jego partnerka jest Polką. Niedawno parze urodziła się córka.

– Nie zrobiłem nikomu nic złego. Nie jestem osobą, która chce zniszczyć Polskę czy Europę. Chcę tego uczciwie zarobić pieniądze na pieluchy dla swojego dziecka – mówi zszokowany. Zaznacza, że po pobiciu przechodzący obok Polak udzielił mu pomocy, odprowadził do domu. Mężczyzna zgłasza sprawę na policję – podała rozgłośnia.
źródłó: gazeta.pl