CHRZANOWO MIODOWY SYROP NA CHORE ZATOKI, DZIAŁA?

Oto bardzo skuteczny, naturalny syrop na chore zatoki, gardło, przeziębienie, katar i ból migdałów. Doskonale wzmacnia odporność, dzięki szczególnym składnikom. Jest jeszcze czas aby kupić lub zebrać świeży chrzan.
Chrzan znany jest jako naturalny, silny antybiotyk. Świeże liście i korzenie chrzanu mają działanie antybakteryjne, wirusowe, grzybicze.

Dodanie do posiłku chrzanu pobudza wydzielanie soków trawiennych, zwiększa metabolizm, poprawia pracę wątroby i nerek. Ma dużo witaminy C, karotenu i glukozylanów. Pod wpływem tarcia tworzy się olejek gorczyczny, który ma silne właściwości antybiotyczne i antygrzybiczne.

Codzienne wyjazdy Busem do Holandii +48 533 123456, otobus.com.pl
Codzienne wyjazdy Busem do Holandii +48 533 123456, otobus.com.pl

SKŁADNIKI

200 g świeżo startego chrzanu
250 gramów naturalnego miodu (dla mnie najlepszy lipowy)
1 szklanka przegotowanej chłodnej wody

1 łyżeczka soku z cytryny

 

WYKONANIE

Chrzan obrać i zetrzeć na tarce o cienkich oczkach. Przełożyć do miseczki i dodać szklankę wody. Przelać na gazę, zawinąć i odcisnąć do miseczki. Dodać miód i 1 łyżeczkę soku z cytryny. Dokładnie wymieszać. Przelać do szklanego słoiczka i szczelnie zakręcić.

Pic 1 łyżkę 3-4 razy dziennie. Najlepiej pić go z 1/2 szklanki ciepłej, przegotowane wody.
Dzieci powyżej 6 roku życia 1 łyżeczkę 3 razy dziennie.

Miłe moje, idealne naturalne lekarstwo dla dzieciaczków, na kaszel, zapalenie oskrzeli, wraz z odkrztuszaniem śluzu, grypę, katar, zakażenia górnych dróg oddechowych oraz w celu poprawy apetytu:)

 

źródło: gurbacka.pl

(Visited 117 times, 1 visits today)