Student zabił wrocławskiego fotoreportera. Mężczyzna zwrócił mu uwagę na zbyt głośną imprezę

Posted by KJKBKC KJKBKC

Nie żyje 53-letni fotoreporter z Wrocławia. Mężczyzna został pchnięty nożem podczas sprzeczki z mieszkającymi obok studentami, którzy głośno imprezowali. – Dostał prosto w serce – mówi w rozmowie z WP znajomy fotoreportera. W sprawie wszczęto śledztwo.

Wrocławski fotoreporter we wtorek ok. godz. 22 poszedł do swoich sąsiadów, którzy wyprawiali imprezę. Chciał zwrócić im uwagę na zbyt głośne zachowanie. – Doszło do awantury – powiedział w rozmowie z WP oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu st. asp. Wojciech Jabłoński.

Jeden student miał alkohol we krwi

W jej trakcie jeden ze studentów pchnął mężczyznę nożem. – Dostał prosto w serce – mówi w rozmowie z WP znajomy fotoreportera. Mężczyznę próbowano reanimować, ale bez skutku. Policja zatrzymała dwie osoby. – To studenci jednej z wrocławskich uczelni – powiedział oficer Jabłoński. Jeden z nich miał 0,8 prom. alkoholu we krwi.

„To był pozytywny wariat”

– To był bardzo fajny gość, pozytywny wariat – opisuje fotoreportera w rozmowie z WP jeden z jego znajomych. Jak twierdzi, jeden ze studentów po tragicznym zajściu próbował uciec, ale został złapany. W sprawie wszczęto już śledztwo.

źródło: WP

Dodaj komentarz