Tylko dzieciaki mogą powiedzieć takie rzeczy i ujdzie im to na sucho. Ba, jeszcze się to będzie wspominać przez wiele lat przy okazji rodzinnych zlotów.

 1. Kasjerka w spożywczaku powiedziała mojej córce, że jest bardzo dobrze wychowana. Córka na to: „Mamusia mówiła, żeby nie rozmawiać z ludźmi, którzy mają brzydkie brwi”.
 2. Mój 3-latek odmawia zakładania bielizny do spania, bo „bez majtek łatwiej się pierdzi całą noc”.
 3. Dzisiaj moja 4-letnia córka nazwała swoją pluszową żyrafę „małą, słodką suką”.
 4. Po zapłaceniu przy kasie w sklepie mój 3-letni syn odwrócił się do kolesia stojącego za nami i powiedział: „Skopię ci tyłek, szanowny panie”.
 5. Po tym, jak nauczycielka trafiła mojego 10-letniego syna piłką podczas zabawy w dwa ognie, ten powiedział jej: „Idź umrzyj w dziurze”.
 6. Mój 5-latek w momencie kiedy pani w sklepie kasowała moje damskie zakupy: „Fuj! Nienawidzę, kiedy masz okres i musisz wtykać tampony w tyłek!”.
 7. Kiedy miałem 3 lub 4 lata, byliśmy z rodziną w restauracji i kiedy babcia zamówiła rybę, krzyknąłem: „Stara mamo, ostatnio jak jadłaś rybę eksplodowała ci dupa!”.
 8. Odbierałam córkę od koleżanki. Rozmawiamy sobie jak matka z matką i nagle przychodzi moja 6-letnia córka, oznajmiając jej z dumą: „A moja mamusia i tatuś lubią tańczyć nago w swoim pokoju”
 9. Kiedy rozmawialiśmy z córką na temat seksu, miała dużo pytań, więc wyszło na to, że ja i tatuś uprawiamy seks. Jej kolejne pytanie brzmiało: „Ooo, a mogę kiedyś popatrzeć?”.
 10. Często zabieramy dzieci na polowania, więc zdają sobie sprawę, w jaki sposób jedzenie ląduje na naszym stole. Ostatniej jesieni zmarł członek naszej rodziny i podczas czuwania nasz 5-latek wstał i głośno zapytał: „Kiedy będzie patroszenie?”.
 11. Reakcja syna na widok małych świnek w zoo: „O jejku, bekony dzidziusie!”
 12. Raz kiedy byłam mała i poprosiłam mamę o loda, a ta mi odmówiła, powiedziałam: „Czy ja, do cholery, nie mogę nigdzie dostać pieprzonego loda?”.
 13. Gdy przechodziliśmy obok pana z opaską na oku, mój maluch krzyknął „Arrr!”
 14. Podczas zakupów mój 3-latek zapytał mnie bardzo głośno: „Mamusiu, ukradniesz coś?”.
 15. Mój 4-latek stanął obok mojego (ubranego) męża i mówi: „Tatuś ma fajnego malucha… to jego penis”.

źródło http://www.buzzfeed.com/

(Visited 78 times, 6 visits today)