Słoik masła orzechowego z Holandii zawierał niecodzienny dodatek. 21-letni mieszkaniec Podkarpacia przywiózł sobie pamiątkę z wycieczki do kraju tulipanów. Jednak długo się nią nie nacieszył. Psiego nosa nie udało się oszukać. Teraz może go czekać wyprawa, ale do więzienia. I to aż na 5 lat.Holandia: Celnicy wykryli w skrzyniach z bananami 900 kg kokainy

 

 

 

ZOBACZ TEŻ: ZNALEŹLI 900 KG KOKAINY W SKRZYNIACH Z BANANAMI

 

 

Akcję przeprowadzono w ubiegłą niedzielę, około godziny 9.00. Podczas rutynowej kontroli busów wracających do Polski na brzeskim odcinku autostrady A4, mundurowi natknęli się na niecodzienną pamiątkę z zagranicy. – W jednym z aut wracających z Holandii pies do wykrywania zapachów narkotyków, którego użyli celnicy, wskazał torbę podróżną należącą do 21-latka – opowiada st. sierż. Patrycja Kaszuba z brzeskiej policji.

BUSY DO HOLANDII, POLSKI, NIEMIEC, BELGII

W bagażu znajdowało się 16 gramów marihuany. – Narkotyki ukryte były w słoiku z masłem orzechowym i w kosmetykach – wyjaśnia rzecznik. 21-letni mieszkaniec Podkarpacia został zatrzymany i usłyszał zarzuty wewnątrzwspólnotowego przywozu środków odurzających oraz ich posiadania. Może mu grozić za to nawet do 5 lat więzienia.
źródło: fakt24.pl

(Visited 248 times, 1 visits today)