33-letnia kobieta w zaawansowanej ciąży popełniła samobójstwo, skacząc z jedenastego piętra wieżowca. Do tragedii doszło przy alei Wyzwolenia w Szczecinie. Choć desperatka zmarła na miejscu, wciąż była nadzieja na uratowanie jej dziecka.

Dramatyczne sceny rozegrały się w niedzielę 29 maja w wieżowcu przy al. Wyzwolenia w Szczecinie. 33-letnia ciężarna kobieta wyskoczyła z okna budynku na jedenastym piętrze. Nie miała szans na przeżycie. Desperatka zginęła na miejscu.

Choć lekarz od razu stwierdził zgon kobiety, zadecydował o przewiezieniu jej do pobliskiego szpitala. Wyczuł puls płodu i miał jeszcze nadzieję na uratowanie dziecka, zwłaszcza, że 33-latka była już w dziewiątym miesiącu ciąży i lada chwila miała rodzić. Niestety, pomimo usilnej walki medyków o życie nienarodzonego dziecka, stwierdzono śmierć płodu.
Codzienne wyjazdy Busem do Holandii +48 533 123456, otobus.com.pl
Codzienne wyjazdy Busem do Holandii +48 533 123456, otobus.com.pl

Śmierć 33-latki zakwalifikowano jako samobójstwo. Początkowo w zbadanie wypadku zaangażowano szczecińską prokuraturę. Rzecznik Małgorzata Wojciechowicz poinformowała, że sprawa zakończyła się umorzeniem jeszcze przed wszczęciem postępowania.
źródło: fakt24.pl


(Visited 4 477 times, 8 visits today)