Jeden z Podlaskich księży miał sugerować swojej parafiance, żeby ta rozwiodła się z mężem. Podobno pisał do kobiety SMS-y i namawiał ją na jak najszybszy rozwód. Wiadomości o podobnej treści wysyłał też do jej męża. Nękanie kobiety SMS-ami nie wyszły mu na dobre. Ksiądz został dotkliwie pobity i trafił do szpitala.
busy do holandii

Duchowny z Suwałk (woj.podlaskie) wracał z wieczornej mszy, gdy nagle ktoś go zaatakował. Napastnicy chcieli wykasować z telefonu księdza numer kobiety, którą miał rzekomo zadręczać wiadomościami o rozwodzie. SMS-y pisał też do jej męża, a ich treść mówiła, że małżeństwo powinno jak najszybciej „zdelegalizować związek, bo od dawna nie ma w nim miłości”.
Napastnicy zostali już zatrzymani i usłyszeli zarzuty dotyczące rozboju. Ksiądz z podejrzeniem urazu kręgosłupa trafił do szpitala. Jak podaje portal wspolczesna.pl, kanclerz Kurii Ełckiej poinformował, że życie pobitego duchownego nie jest zagrożone.
Jednym z napastników okazał się były ksiądz. Co spowodowało, że mężczyzna wziął udział w napadzie? Prokuratura będzie to wyjaśniać.

źródło: fakt.pl


(Visited 339 times, 2 visits today)