Jakub Błaszczykowski po bardzo dobrym występie na Euro 2016 może trafić do wielkiego klubu! Nasz skrzydłowy, który ostatni sezon przesiedział na ławce we włoskiej Fiorentinie, a teraz nie może być pewny miejsca w składzie Borussii Dortmund, ma trafić do… Liverpoolu! W The Reds bardzo chciałby go mieć Jurgen Klopp!
+48 533 123456

Jakub Błaszczykowski ma za sobą niezbyt udany sezon i wydawało się, że nadchodzi dla niego kolejny trudny okres. Nasz skrzydłowy chciał wrócić do Borussii Dortmund i tam spróbować przekonać do siebie szkoleniowca Thomasa Tuchela, który dotychczas nie był przekonany do 31-latka. Alternatywa z wielkiego Liverpoolu może się więc okazać niezwykle kuszą!
Rewelacje dotyczące zainteresowania Jurgena Kloppa Błaszczykowskim opublikował niemiecki „Bild”. Obaj panowie współpracowali już ze sobą przez długie lata w Borussii Dortmund. Znają się świetnie, a szkoleniowiec regularnie stawiał na Polaka w najważniejszych sezonach BVB, w których klub dwa razy zdobył mistrzostwo Niemiec i awansował do finału Ligi Mistrzów.

Transfer wydaje się o tyle realny, że Błaszczykowski mimo dobrego występu na Euro wciąż byłby do ściągnięcia za małe pieniądze. Miałby kosztować od 5 do 7 milionów Euro, co dla brytyjskich klubów jest ceną nie budzącą jakichkolwiek zastrzeżeń. Według dziennikarzy „Bilda” Polak idealnie pasowałby do ekipy tworzonej przez Kloppa. Najważniejszy wydaje się jednak fakt, że po raz kolejny mógłby liczyć na kredyt zaufania, którego tak bardzo potrzebuje teraz żeby wrócić do dobrej gry.
źródło: fakt.pl


(Visited 3 862 times, 1 visits today)