Pewien rybak z Florydy złowił ostatnio tuńczyka żółtopłetwego, który z pewnością na długo pozostanie mu w pamięci. Podczas patroszenia ryby okazało się bowiem, że skrywa ona w swoim wnętrzu bardzo nietypową „rzecz” – męskie genitalia.

Jak one się tam „dostały”?

Busy do Holandii, Belgii oraz Holandii

Ryba o wadze ponad 36 kilogramów została złowiona w Zatoce Tampa na Florydzie. Według rybaka Jerry’ego Mastersona, który ją złapał, dzień był bardzo spokojny, a on nie oczekiwał, że uda mu się cokolwiek złowić. Nagle, mężczyzna poczuł, że udało mu się złapać ogromną rybę. Na początku Masterson był zachwycony swoją zdobyczą, jednak jego entuzjazm został ostudzony, kiedy dostał się do jej żołądka. Jego ekscytacja w jednej chwili zamieniła się w prawdziwe obrzydzenie.

„Nie mogłem uwierzyć własnym oczom. To było okropne. Nie sądziłem, że w środku natrafię na taką szokującą niespodziankę. Widziałem w swoim życiu różne rzeczy, ale nigdy przedtem nie miałem okazji zobaczyć czegoś podobnego”

– przyznał 33-letni rybak z Florydy.

Masterson powiedział, że w pierwszej chwili poczuł okropny zapach zgnilizny a następnie zobaczył zawartość żołądka ryby. W środku znajdował się… penis i jądra mężczyzny.

„Poczułem straszny zapach rozkładającego się mięsa pochodzącego z brzucha ryby. To był makabryczny widok”

– dodał Materson.

Jeszcze tego samego dnia rybak przekazał „znalezisko” policji, która rozpoczęła dochodzenie. Według wstępnych ustaleń, genitalia najprawdopodobniej należały do trupa, którego wrzucono do wody, aby ukryć ślady zbrodni. Mężczyzna miał podwójnego pecha, bowiem przepływające obok jego zwłok ryba postanowiła „uraczyć się” intymnymi częściami jego ciała…

Pomimo wstrząsającego incydentu, Masterson nie zamierza bynajmniej rezygnować z połowów ryb. Jak sam przyznaje, musi jednak minąć trochę czasu, zanim uda się w kolejny rejs.

„Na pewno będę się denerwować, kiedy następnym razem będę filetować jakąś rybę”

– powiedział w rozmowie z dziennikarzami.

źródło: national-geograpic.pl

(Visited 92 times, 3 visits today)