Zdjęcia gwiazdora KSW z showmanem TVN-u nie spodobały się internautom. – Straciłeś w tym momencie szacunek u wielu osób – komentują.

Kuba idzie do MMA od jutra!!! Umawiamy się na walkę – napisał na swoim koncie na Facebooku Mariusz Pudzianowski.

Na fotografiach zamieszczonych przez „Pudziana” na portalu społecznościowym widzimy byłego strongmana w towarzystwie prowadzącego talk-show „Kuba Wojewódzki”.
Wspólne zdjęcia z kontrowersyjnym celebrytą i showmanem telewizji TVN spotkały się z ostrą krytyką internautów. Zarzucili oni Pudzianowskiemu, że lansuje się z – tutaj cytat – „antypolskim dziennikarzem”. – Straciłeś w tym momencie szacunek u wielu osób – pisze w komentarzu do zdjęć jeden z fanów „Pudziana”.

Przypomnijmy, że w 2008 roku Kuba Wojewódzki zachęcał gości swojego programu, żeby wkładali miniatury polskich flag w atrapy psich odchodów. Za wybryk i znieważenie polskiej flagi stacja TVN musiała potem zapłacić 471 tys. zł kary.

27 maja 39-letni Pudzianowski wystąpi na gali KSW 35. Rywalem zawodnika z Białej Rawskiej będzie Marcin Różalski. Mało jednak prawdopodobne, żeby Wojewódzki został sparingpartnerem „Pudziana” podczas przygotowań do walki, która odbędzie się w trójmiejskiej Ergo Arenie.

źródło: wp.pl/Facebook
Codziennie do Polski, Niemiec, Holandii, Belgii 🙂

(Visited 237 times, 1 visits today)