Były mistrz świata Strongman oraz zawodnik MMA, Mariusz Pudzianowski, miał ostatnio problemy z powodu donosu na niego do prokuratury. Działaczka HejtStop uznała, że sportowiec krytykujący przyjmowanie imigrantów z krajów islamskich szerzy mowę nienawiści. Ostatecznie prokuratura zrezygnowała z podejmowania czynności przeciwko „Pudzianowi”. On zaś zyskał popularność wśród osób niechętnych islamizacji Europy. Komentując zamachy w Brukseli Pudzianowski określił Stary Kontynent mianem stada baranów zapraszającego wilki.

Codzienne wyjazdy Busem do Holandii +48 533 123456, otobus.com.pl
Codzienne wyjazdy Busem do Holandii +48 533 123456, otobus.com.pl

 

„Stado baranów zaprosiło do swojej zagrody watahę wilków. Barany stwierdziły, że będą żyć w pokoju i mają przed sobą świetlaną przyszłość – nawet z wilkami” – zaczął swój tekst osadzony w realiach bajkowych wielokrotny mistrz świata Strongman.

 

„Niestety co chwilę zdarzało się, że jakiś wilk pożarł parę baranów. Przywódcy baranów wypowiadają się wtedy, że te wilki co zeżarły barany to nie wilki tylko jacyś odmieńcy. Przywódcy wilków mówili, że te wilki to czarne owce wśród wilków. Natomiast z ciemnych kątów zagrody gdzie zgromadziły się wilki było co chwila słychać, jak inne wilki mówią, że zaraz nadejdzie czas kiedy wszystkie barany zostaną pożarte i zagroda będzie ich” – pisze dalej Pudzianowski.

 

„Przywódcy baranów udają że tego nie słyszą a w ramach tworzenia świetlanej przyszłości między baranami i wilkami źle patrzą na barany wypowiadające się inaczej i wypowiadające się w tzw mowie nienawiści. Czy barany przetrwają będąc w zagrodzie z wilkami?” – dodał.

 

Pod wpisem sportowiec umieścił mema, na którym widać poszkodowanych w brukselskim zamachu z dopiskiem „Płacze Belgia, płacze Francja, tak się kończy tolerancja”.

 

Mariusz Pudzianowski, jest prywatnie właścicielem firmy transportowej. Po tym, jak imigranci koczujący w Calais atakowali jego samochody, sportowiec w kontrowersyjny zapowiedział aktywną ochronę swojego mienia. Lewacka aktywistka Joanna Grabarczyk z HejtStop doniosła na niego do prokuratury. Ta jednak nie stwierdziła w wypowiedziach popularnego „Pudziana” znamion przestępstwa.

źródło: pch24.pl

(Visited 160 times, 2 visits today)