Mariusz Pudzianowski skomentował zamach terrorystyczny w Monachium. W piątek 18-letni Niemiec pochodzenia irańskiego zastrzelił w w centrum handlowym dziewięć osób, a następnie popełnił samobójstwo. „Pudzian” często wypowiadał się na temat postępującej islamizacji Europy oraz problemu uchodźców. I teraz też zabrał głos. „Wpuścili lisy do kurnika” – atakuje europejskich polityków.
pudzian

„Musimy nauczyć się żyć z terroryzmem – tak niedawno powiedział czołowy polityk EU. Mamy teraz Monachium-Niemcy, a co moze być następne? Wpuścili lisy do kurnika i myślą, że one nie zapolują na kury. Natury lisów nie zmienimy!
Za kilka dni rozpoczną się ŚDM (Światowe Dni Młodzieży – red.), mam nadzieję, że tak jak do dziś obecna władza lisów do kurnika nie chce wpuszczać i tak samo zagwarantuje bezpieczeństwo naszym gościom na ŚDM” – apeluje do polskich władz Mariusz Pudzianowski, były mistrz świata strongmanów a obecnie zawodnik MMA.

busy do niemiec

„Pudzian” skomentował też niedawny zamach w Nicei, w którym zginęły aż 84 osoby.
„Francja będzie musiała nauczyć się żyć z terroryzmem – powiedział premier Francji podczas ogłaszania żałoby narodowej.
Brzmi to tak jakby głowa domu powiedziała do reszty rodziny: goście nabrudzili nam w salonie, będziemy musieli nauczyć się z tym żyć! Albo kolejny ciekawy przykład. Mąż z żoną byłby na spacerze i żona by dostała od dresów, a mąż do niej – pogódź się z tym, już tak będzie!” – drwił z biernych polityków Pudzianowski.CODZIENNE WYJAZDY DO NIEMIEC, HOLANDII, BELGII

źródło: se.pl


(Visited 389 times, 2 visits today)