TVP Info dotarło do Polki, która przebywała w Nicei w momencie wczorajszego zamachu. – Panowała straszna panika (…). Przez długi czas byliśmy zamknięci w restauracji, by móc czuć się bezpiecznie. Teraz sytuacja powoli się uspokaja – powiedziała kobieta. Podczas obchodów Dnia Bastylii rozpędzona ciężarówka wjechała w świętujący tłum w Nicei. Według wstępnych informacji zginęło już 84 osoby.Nicea

– Nie słyszałam wystrzałów, a same syreny. Na samym początku nie wiedzieliśmy nic. Panowała straszna panika – powiedziała w rozmowie z TVP Info Polka, która w momencie ataku przebywała w jednej z nicejskich restauracji.

– Wcześniej panowała radosna atmosfera. W pewnym momencie do restauracji wbiegł tłum ludzi. Wtedy zorientowałam się, że dzieje się coś złego – relacjonowała kobieta.
Nicea

Rośnie liczba ofiar krwawego zamachu w Nicei. Jak podała agencja AFP, powołując się na informacje z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, w nocnym rajdzie terrorysty zginęły 84 osoby, a ponad 100 zostało rannych. Zarówno wśród ofiar jak i poszkodowanych jest „wiele dzieci”.

Nicea

Do tragicznych wydarzeń doszło wieczorem na Bulwarze Anglików. 31-letni mężczyzna wjechał ciężarówką w tłum świętujących na ulicy ludzi. Przejechał niemal 2 kilometry, po czym otworzył ogień. Napastnik został zastrzelony przez policjantów.

źródło: onet.pl/rmf24.pl


(Visited 1 111 times, 1 visits today)