To wprost niewiarygodne. Sami pracownicy McDonald’s nie chcą, żeby klienci jedli ten produkt! Trzymają go kilka godzin przed podaniem i prawie nigdy nie jest świeży.
Menu najbardziej znanej sieci fast-foodem na świecie od dawna jest na celowniku. Było już wiele filmów byłych pracowników McDonald’s. Każdy z nich był szokujący i powodował ostrą reakcję ludzi. Według angielskiego portalu internetowego independent.co.uk internauci specjalnie zatrudniali się, żeby udowodnić coś światu.

Okazuje się, że najgorsze opinie w ostatnim czasie zbiera burger Filet-o-fish. Bułkę wypełnia kotlet z ryby. Problem w tym, że nie jest ona wyciągana bezpośrednio z wody, tylko filet jest uprzednio wcześniej przygotowany. Na całym świecie – czy w Polsce, czy w Kanadzie, czy gdziekolwiek indziej – wszystko smakuje identycznie. Okazuje się, że ryba w każdej restauracji należącej do sieci jest kilka godzin trzymana w podgrzewaczu nim trafi do bułki. Co najciekawsze, taki kotlet nigdy nie jest świeży.

– Filety rybne z McDonald’s czekają godzinami, zanim ktoś raczy je zamówić – wyznał na stronie dailystar.co.uk prawdę jeden z byłych pracowników fast-fooda.

Inny głos byłego pracownika McDonald’s na tej samej stronie, również odnosi się do podobnej kwestii. Według niego kanapki są ponoć trzymane w starych, brudnych szafkach. Natomiast jego zdaniem podgrzewa się je nie dłużej niż całe 5 sekund.
Rybę powinno się zamówić specjalnie dla siebie

Podobno można dostać świeżą kanapkę, tylko nie każdy o tym wie. Jeden z internautów znalazł rozwiązanie. Otóż trzeba poprosić sprzedającego o przygotowanie fileta specjalnie dla nas. Czas oczywiście się wtedy wydłuży. Jednak zyskamy świeżość burgera i będziemy spokojniejsi o jego jakość.

Osoby zatrudnione przez McDonald’s przekonują, że obsługa idzie w wielu wypadkach na ustępstwa wobec klienta. Możemy dostać frytki bez soli czy napoje bez cukru. Podobnie może być w przypadku usmażenia ryb.

Jedynym problemem może być tylko sama usługa. Nie w każdym kraju, gdzie działa fast-food możliwe jest danie na zamówienie. Każda prośba „wydłuża” czas pracownika. Na to z pewnością McDonald’s nie wszędzie może sobie pozwolić.

źródło: Pikio.pl


(Visited 380 times, 1 visits today)