Pasażer, który postanowił podzielić się ze stewardessą swoją opinią na temat jej oszałamiającej urody, musiał rozstać się z samolotem szybciej niż planował. Kobiety uznały, że jego komplement był seksistowski.

To nie był udany dzień dla pasażera, który wybrał linie lotnicze w celu pokonania trasy z Seattle do Burbank. Musiał niespodziewanie opuścić samolot i to nie z własnej woli. Jednakże, wcale nie stworzył zagrożenia terrorystycznego. Wyleciał z samolotu po tym jak skomentował urodę stewardessy.
stewardessa

Pasażer zwrócił się na głos do stewardessy podczas prezentacji wyposażenia ratunkowego i procedur awaryjnych. Kobieta nie była zachwycona komplementem pasażera i poprosiła o uszanowanie jej pracy. Ten odpowiedział, że tylko się droczył. Stewardessa była oburzona.
Pasażer myślał, że mrożący wzrok innych kobiet to jedyna kara jaka go spotkała. Nic bardziej mylnego. Wkrótce na pokładzie pojawiły się służby porządkowe lotniska, które usunęły go z samolotu uznając, iż doszło do aktu seksizmu, dyskryminacji i nadużycia wobec kobiet.

SĄSIADKA PRZYŁAPAŁA ZWYRODNIALCA NA GWAŁCENIU PSA. ZACZĘŁA ROBIĆ ZDJĘCIA

pjimage-100-681x477

źródło: pikio.pl

(Visited 203 times, 2 visits today)