Przykry incydent w samym centrum stolicy. Nieznani wandale zniszczyli kobiecie samochód. W pojeździe zaparkowanym w Alejach Jerozolimskich wybili przednią szybę oraz na masce napisali „Allah Akbar”. Czyżby wandale pomylili Polkę z cudzoziemką? Taką teorię ma mąż poszkodowanej.
busy holandia polska

Jako pierwszy o tym zdarzeniu poinformował Kontakt24. – To naprawdę dziwne, że nikt nie zareagował. Przecież tam zawsze jest mnóstwo ludzi, nikt nie zadzwonił na policję, a przecież ta cała demolka musiała trochę trwać – twierdzi w rozmowie z Kontakt24 właścicielka zdemolowanego samochodu.
Swoją teorię ma mąż pani Agnieszki, który twierdzi, że bandyci mogli wziąć jego żonę za cudzoziemkę. – Żona wróciła bardzo opalona z wakacji, miała warkoczyki. Być może ktoś pomyślał, że nie jest Polką? Nie wiem, ale patrząc na to, co się teraz dzieje, wszystko jest możliwe – powiedział dla serwisu Kontakt24. Sprawa zniszczenia samochodu trafiła na policję.

To nie pierwszy przypadek ataków w stolicy na tle rasistowskim. Kilka dni temu w tramwaju zaatakowany został profesor Instytutu Historycznego UW.źródło: fakt.pl


(Visited 116 times, 3 visits today)