Wyjechała za granicę i zniknęła bez śladu. Urszula Pluta od ponad dwóch lat nie skontaktowała się z rodziną. Bliscy nie wiedzą gdzie jest, ani czy nie stała jej się żadna krzywda. Zrozpaczeni proszą o pomoc w odnalezieniu kobiety. Sprawą tajemniczego zaginięcia 37-latki zajmują się też policjanci z Bartoszyc na Warmii i Mazurach.
busy holandia polska

Urszula Pluta wyjechała do Anglii trzy lata temu. Kobieta regularnie dzwoniła do rodziny, dzięki czemu bliscy wiedzieli, że wszystko u niej w porządku. Sytuacja zmieniła się w marcu 2014 roku. Od tego czasu jej telefon nie odpowiada. Jak poinformowali policjanci, 37-latka nie wróciła do miejsca zamieszkania i nie skontaktowała się już z rodziną. Nie wiadomo, gdzie obecnie przebywa i czy jest bezpieczna. Jej zniknięcie owiane jest tajemnicą. Bliscy Urszuli Pluty apelują o pomoc w jej odnalezieniu. Zaginionej szukają też policjanci z Bartoszyc.
Niedziela do Polski
Funkcjonariusze opublikowali zdjęcie 37-latki wierząc, że znajdą się osoby, które ją widziały. Kobieta ma około 170 cm wzrostu, długie blond włosy, szaro-zielone oczy i szczupłą sylwetkę. Mundurowi proszą o kontakt każdego, kto ma jakikolwiek informacje na temat zaginionej. Można je przekazywać osobiście w komendzie w Bartoszycach lub w najbliższej jednostce policji, a także telefonicznie, dzwoniąc pod numery: (89) 762 82 00, 997 i 112.źródło: fakt.pl

(Visited 2 645 times, 2 visits today)