Policja poszukuje mężczyzny, który wszedł z bronią na teren browaru w Sheffield. Drogi są zamknięte, a mieszkańcy mają zakaz wychodzenia z domu.
Służby policyjne otrzymały zgłoszenie o 5:15 rano, że na terenie miasta pojawił mężczyzna z bronią. Policjanci od razu przystąpili do akcji poszukiwawczej uzbrojonego człowieka przy pomocy psów tropiących. Mieszkańcy zostali poproszeni o pozostanie w swoich domach.

Rzecznik policji w południowym Yorkshire powiedział: „Oficerowie od razu zostali postawieni w stan gotowości i zabezpieczyli okolicę”. „Poszukiwania zakrojone są na szeroką skalę, żeby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom miasta. Okoliczne drogi zostały otoczone kordonem i pozostaną zamknięte jeszcze przez pewien czas” – powiedział rzecznik.

Mieszkańcy zostali również poproszeni o unikanie zatłoczonych miejsc w mieście. Uzbrojeni policjanci cały czas patrolują teren w celu znalezienia niebezpiecznego osobnika. Mieszkańcy Sheffield są przestraszeni i zaskoczeni tą sytuacją. Zgodnie twierdzą, że w ich małym mieście nigdy nie dochodziło do takich incydentów.
busy do holandii

Gloria Fletcher, która pracuje w Sheffield powiedziała: „Na co dzień jest tu cicho i spokojnie, pojawienie się uzbrojonego człowieka jest przerażające. Nie wiadomo, kim on jest i jakie ma zamiary i to jest najstraszniejsze w tym wszystkim. Dzisiaj w ogóle nie wiadomo, kim są ludzie noszący broń” – dodała.Stephen Younger, który mieszka i pracuje w Sheffield powiedział lokalnej gazecie: „On może być wszędzie, to jest bardzo niepokojące”. Poszukiwań nie ułatwia też trudny teren, ponieważ w mieście znajduje się wiele opuszczonych budynków przemysłowych, w których poszukiwany mężczyzna może się łatwo ukryć.
źródło: polishexpress.co.uk


(Visited 127 times, 2 visits today)