Policjantka Mikaela Kellner ze Sztokholmu podczas wolnego dnia schwytała złodzieja. Zdjęcie jej wysportowanej sylwetki szybko podbiło sieć.

Od razu zauważyła, że coś jest nie tak. Kiedy opalała się w parku, jej uwagę zwrócił natrętny sprzedawca gazet. Poradziła znajomym, by uważali na swoje rzeczy, ale złodziej okazał się szybszy.
Nie miał szans z wysportowaną funkcjonariuszką. Odchodząc od Kellner i jej przyjaciół, mężczyzna zdążył sięgnąć po telefon i zaczął uciekać. Kobieta natychmiast ruszyła za złodziejem i sprawnie powaliła go na ziemię.
niedziela do polski

Kiedy go złapałałam, spojrzałam na dwójkę swoich znajomych, którzy nie są policjantami, i zrozumiałam, że pewnie wyglądam całkiem zabawnie – czytamy słowa Mikaeli Kellner w Standard
Skąpy strój nie przeszkodził jej w obowiązkach. Policjantka przyznała, że nie zastanawiała się nad tym, że nie ma sobie munduru, a instynkt kazał jej zainterweniować. Na szczęście świadek pościgu zrobił zdjęcie, na którym Michaela Kellner wygląda tak dobrze, że nie ma się czego wstydzić.
źródło: o2.pl