W Szwecji znajduje się obecnie 55 stref szariatu, zwanych strefami „no go!”.
Nazwa „no go”, bo będąc białym, skutki muzułmańskiego rasizmu wejście w opanowaną przez imigrantów dzielnicę, może skończyć się kalectwem a nawet śmiercią.
w szwecji uchodzcyIstnienie takich enklaw potwierdza szwedzka policja. Pod koniec 2014 roku wydała raport, w którym przyznała, że w Szwecji jest 55 obszarów. Od dawna pracownicy poczty, straż pożarna i karetki pogotowia były atakowane, kiedy próbowały wjechać w te strefy, dlatego występowano o policyjną eskortę. Teraz jednak nie wpuszczana jest tam nawet policja, a funkcjonariusze – przy próbie wejścia – obrzucani są kamieniami.
Okazuje się, że strefy „no go” nie są już tylko postrachem dla białych pracowników poczty, straży pożarnej pogotowia ratunkowego. Muzułmanów boją się szwedzcy policjanci. Inspektor policji w Sztokholmie, Lars Alvarsjø przyznaje, że wokół szwedzkiej stolicy są obszary, nad którymi „prawdopodobnie stracili kontrolę”. Jeden z nich znajduje się nieopodal Pałacu Królewskiego w Sztokholmie. Policja przyznaje, że niejednokrotnie otrzymuje fałszywe wezwania na miejsca, w których czekają na nich uzbrojeni w kamienie i inne narzędzia islamiści, atakujący policjantów.
PRZEJAZDY DO POLSKI,HOLANDII, NIEMIEC, BELGII CODZIENNIE BEZ LIMITU

Szwedzi żyją w strachu. To efekt „politycznej poprawności” Unii Europejskiej stosowanej w kwestii przyjmowania islamskich imigrantów. To już kolejne europejskie państwo będące w swoistym potrzasku pomiędzy lewacką propagandą unii a ekstremizmem islamskim. Wielokrotnie, w programach publicystycznych, dawał temu świadectwo, od lat mieszkający w Szwecji wokalista i kompozytor Jerzy Grunwald.Szwedzcy politycy niechętnie zajmują się tym tematem, gdyż boją się posądzenia o nietolerancję i rasizm. Po raz kolejny przekonujemy się, że rzekoma „ksenofobia”, o jaką oskarżani są przeciwnicy polityki migracyjnej działa tylko w jedną stronę. Ekstremizm islamski jest traktowany jako niepokojące wybryki, które jeśli tak dalej pójdzie, doprowadzą do totalnej destrukcji europejskiej cywilizacji, na czym tak bardzo zależy neomarksistowskim politykom unijnego burdelu.
ŹRÓDŁO: POLSKANIEPODLEGŁA.PL

(Visited 1 164 times, 1 visits today)