Policjanci poszukują mężczyzny, który we wtorek na Chełmie w Gdańsku napastował seksualnie 11-letnią dziewczynkę. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z portretu pamięciowego lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z policją.

Busy do Holandii, Belgii oraz Holandii

Policjanci poszukują mężczyzny, który dwa dni temu ok. godz. 18. w Chełmie zaatakował 11-letnią dziewczynkę. Sprawca wszedł za nią na klatkę schodową jednego z bloków mieszkalnych i napastował ją seksualnie.

Policjanci objęli dziecko pomocą psychologa. Na miejsce zostało skierowanych kilkudziesięciu funkcjonariuszy, którzy przeszukiwali dzielnicę, rozpytywali mieszkańców i szukali świadków tego zdarzenia. Funkcjonariusze sprawdzają każdą uzyskaną informację i nieustannie od momentu zgłoszenia poszukują napastnika.

Policja publikuje rysopis

Policja podaje, że mężczyzna ma ok. 30 lat, wzrost 180 cm, jest szczupłej budowy ciała, włosy ma krótkie i czarne. Nosi też krótki zarost.

Funkcjonariusze sporządzili portret pamięciowy sprawcy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji I w Gdańsku przy ul. Platynowej 6F.

Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr 58 32-16-722 lub na numery alarmowe 112 i 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki policji.

(Visited 40 times, 3 visits today)