W kilku miejscowościach pod Warszawą doszło do serii skandalicznych incydentów z udziałem zboczeńca. Mężczyzna obnaża się przed dziećmi i zachęca je do dotykania jego genitaliów. Policja prowadzi poszukiwania. W sieci pojawiły się już zdjęcia poszukiwanego zboczeńca, każdy kto go rozpoznaje może pomóc w jego aresztowaniu.
Jego wiezrunek publikuje serwis Pikio.pl
zboczeniec 3

W Milanówku, Brwinowie i Błoniu około 30-letni mężczyzna podróżujący na rowerze w typowym stroju obnaża się przed dziećmi. Podchodzi ze sterczącymi na wierzchu genitaliami do kilkuletnich dziewczynek oraz chłopców i zachęca dzieci do dotykania. Mężczyzna również masturbuje się na widok dzieci.Policja natychmiast po wpłynięciu zgłoszenia rozpoczęła poszukiwania zboczeńca.
zboczeniec 2

– Wszczęliśmy postępowanie przygotowawcze w tej sprawie. Zabezpieczone zostały nagrania monitoringu i wykonywane są czynności zmierzające do ustalenia tożsamości mężczyzny. Postępowanie prowadzone jest pod kątem art. 200, par. 4, kodeksu karnego – powiedziała w rozmowie z mediami, rzecznik komendy policji w Pruszkowie, Marzena Dąbrowska.
Każdy kto go rozpoznaje może pomóc w jego schwytaniu. Mężczyźnie grozi do trzech lat więzienia.
zboczeniec 4
źródło: pikio.pl


(Visited 221 times, 1 visits today)