Przeskocz do treści

Policja poszukuje zaginionej 17-latki. Widziałeś ją? Udostępnij i pomóż ją odnaleźć

Policjanci z Janowa Podlaskiego poszukują 17-letniej Karoliny Szyc, która wyszła z domu na początku września. Miała dojechać do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, jednak nigdy tam nie dotarła.

Codzienne busy do Holandii, Niemiec Belgii i Polski, bez przesiadek, pod dom nowymi autami

Ostatni kontakt z rodziną Karolina Szyc nawiązała pod koniec października 2018 roku. Dziewczyna wyszła z domu w dniu 2 września br. z zamiarem udania się do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, jednak do placówki nie dotarła. Ostatni raz kontaktowała się z rodziną w dniu 29 października 2018 roku nie mówiąc gdzie się znajduje ani też kiedy wróci.

Na początku listopada policjanci otrzymali zawiadomienie o zaginięciu 17-latki. Każdy kto widział zaginioną lub ma jakiekolwiek informacje o miejscu jej pobytu proszony jest o kontakt z Policją pod numerem telefonu (83) 344 83 00 lub 112.

Karolina szyc
Karolina Szyc

Zaginiona to Karolina Szyc urodzona 20 listopada 2001 roku. Dziewczyna ma szczupłą budowę ciała, wzrost 168 cm, wagę 55-60 cm, włosy koloru rudego, długie proste i owalną twarz. Brak widocznych cech charakterystycznych. Tatuaż na lewej piersi obrazujący literę A, pieprzyk na przedniej części szyi.

źródło: Wprost.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *