Mecz Kazachstan – Polska w eliminacjach mistrzostw świata 2018 odbędzie się w niedzielę 4 września o godz. 18:00. Reprezentacja Polski zagra na stadionie w Astanie. Co ciekawe, mecz Kazachstan – Polska odbędzie się na sztucznej murawie – czytamy w Onecie
Polska rozpoczyna eliminacje do mistrzostw świata 2018 w Kazachstanie. W pierwszym meczu rywalem Biało-Czerwonych będzie … drużyna w rankingu FIFA. Polacy są zdecydowanymi faworytami spotkania, ale o zwycięstwo nie będzie łatwo. Wiele reprezentacji ma problem z grą w Kazachstanie ze względu na wysokie temperatury i sztuczną murawę na stadionie w Astanie. Takie plastikowe podłoże jest bardzo kontuzjogenne i sprawia kłopoty drużynom przyjezdnym.
Mecz z Kazachstanem to pierwszy mecz naszych piłkarzy w eliminacjach mistrzostw świata 2018. Poza Kazachami Biało-Czerwonie zmierzą się jeszcze z Danią, Armenią, Rumunią i Czarnogórą. Eliminacje zakończą się jesienią 2017 roku. Pierwszy mecz na własnym terenie nasi piłkarze rozegrają w październiku, a ich rywalami będą Duńczycy.
polska zagra mecz z kazachstanem

Trener Adam Nawałka nie eksperymentował z powołaniami i postawił na sprawdzonych podczas Euro 2016 piłkarzy, a jeśli ci są kontuzjowani lub w słabszej formie, to dał szansę innym, jak choćby Łukaszowi Teodorczykowi, Kamilowi Wilczkowi czy Maciejowi Rybusowi, któremu ME przeszły koło nosa przez uraz. Kręgosłup reprezentacji Polski wciąż stanowią tacy gracze jak Łukasz Fabiański, Kamil Glik, Grzegorz Krychowiak, Jakub Błaszczykowski, Kamil Grosicki, Arkadiusz Milik i Robert Lewandowski.
niedziela do Polski bez limitu bagażu

Mecz z Kazachstanem odbędzie się na stadionie w Astanie, który pomieści 30 tysięcy osób. Gospodarze spotkania spodziewają się pełnych trybun.

Początek spotkania Kazachstan – Polska w niedzielę 4 września o godz. 18:00 czasu polskiego. Trzymamy kciuki za Reprezentację

źródło: onet.pl