-Nikt nas nie lubi, bo my nie lubimy nikogo- takie śmiałe stwierdzenie wysnuli , badacze, którzy sprawdzali co o Polakach myślą Europejczycy.
W tych krajach zjednoczonej EUROPY w których poprawność polityczna dopuszcza urządzanie takich badań, Polacy znajdują się wśród najbardziej nielubianych narodów. Najbardziej lubią nas – jakże by inaczej – Węgrzy. Na liście 30 lubianych nacji Polacy znajdują się na miejscu 18. W Europie lubią nas jeszcze Mołdawianie a co myślą o nas inni:
IRLANDIA : Władze Irlandii potwierdzają, że Polacy są największą grupą imigrantów, która wyłudza zasiłki dla bezrobotnych i inne świadczenia socjalne.

BELGIA: Polacy zakładają jednoosobowe firmy, po to tylko żeby po trzech miesiącach je zamknąć i wyłudzać minimum socjalne. Są też największą narodową grupą imigrantów przyłapanych na pracy na czarno. Wiceminister odpowiedzialny za walkę z oszustwami Carl Devlies zapowiada, że Belgia będzie wydalać oszustów. Skrajnie prawicowa flamandzka partia Vlaams Belang uruchomiła portal internetowy, na którym wzywa do przysyłanie donosów na nielegalnych mieszkańców i pracowników w Belgii. Pierwszego dnia nadesłano ponad 200 donosów. 150 dotyczyło Polaków.

CZECHY: W przygranicznych miejscowościach Polacy kradną złom i traktory. Poza tym awantury, pijaństwo, rozbijanie okien, niebezpieczny sposób jeżdżenia po wsi, próby malowania sprejem po murach – mówi wójt wsi Bila Voda Mirosláv Kocian. Starosta Hebertic Franciszek Kryspin skarży się na Polaków za włamania, podpalenia plastikowych kontenerów, niszczenie boisk i placów zabaw, łamanie ławek, zanieczyszczanie miejsc wypoczynku, kradzieże złomu, podrzucanie ton śmieci. W tej niewielkiej gminie w ciągu dwóch lat zanotowano 160 przestępstw popełnionych przez Polaków, w tym napad w biały dzień na sklepikarza i starsze kobiety. Polacy w Czechach są lubiani 2 razy mniej niż Niemcy. Mniej lubiani od nas są tylko Romowie.
HOLANDIA: Polacy piją, źle parkują samochody, imprezują, nie mówią po niderlandzku i zabierają pracę miejscowym – taki obraz naszych rodaków przedstawiany jest w holenderskich mediach.
Według ankiety przeprowadzonej przez anty imigrancką Partię Wolności (PVV) Geerta Wildersa Polacy są najbardziej nielubianą grupą imigrantów w Holandii. Na drugim od końca miejscu znajdują się Rumuni na trzecim Bułgarzy. Politycy lokalni w publicznych wystąpieniach nazywają Polaków polskim tsunami, bandą analfabetów, hołotą.

ISLANDIA: Polacy to wschodnioeuropejski motłoch, kłamią, nie uczą się języka, nie chcą się dostosować – można przeczytać na stronie internetowej Stowarzyszenia przeciw Polakom. Przez kilka dni stowarzyszenie zgromadziło 700 członków, głównie nastolatków. Twierdzą, że Islandia musi pozbyć się Polaków, zanim będzie za późno. Oficjalne dane policji: 60 proc. przestępstw popełnionych w Islandii przez cudzoziemców popełniają Polacy.

Codzienne wyjazdy Busem do Holandii +48 533 123456, otobus.com.pl
Codzienne wyjazdy Busem do Holandii +48 533 123456, otobus.com.pl

ANGLIA: Dziś Polacy są najczęściej krytykowaną w mediach narodową grupą imigrancką. Anglicy nie lubią Polaków bardziej niż Pakistańczyków, Hindusów i przybyszów z Ghany. Niżej od nas stoją Rumuni, a tak tylko pod warunkiem, że są Romami.
Felietonista „The Sun” Rod Lidsdle, nazwał Polaków imbecylami mamroczącymi łamaną angielszczyzna.

NIEMCY: Polen-Inwasion Stoppen! (Zatrzymać polską inwazję)- takie plakaty rozwieszono w wielu miejscowościach przygranicznych. Ta akcja skrajnie ksenofobicznej Narodowo-Demokratycznej Partii Niemców. 70 proc. kradzieży samochodów popełniają polskie lub polsko-niemieckie gangi.

źródło: silesia