Przeskocz do treści

Busy do Holandii | Polacy to imbecyle mamroczący łamaną angielszczyzną. Jak Nas widzą w Europie


W tych krajach zjednoczonej EUROPY w których poprawność polityczna dopuszcza urządzanie takich badań, Polacy znajdują się wśród najbardziej nielubianych narodów.
-Nikt nas nie lubi, bo my nie lubimy nikogo-

[wcp-carousel id="631"]

Najbardziej lubią nas - jakże by inaczej - Węgrzy. Na liście 30 lubianych nacji Polacy znajdują się na miejscu 18. W Europie lubią nas jeszcze Mołdawianie - pewnie dlatego, że jeszcze nas nie znają.

 

 

IRLANDIA

Dziennik "Irisch Indepedenten" opisał historię Magdy, 36 letniej Polki, która zrezygnowała z pracy kelnerki i spędza czas na wędrówkach po plaży z partnerem i surfingu. Chwali sobie pola golfowe hrabstwa Donegal. Podobnie jak jej partner - żyje z zasiłku w wysokości 267 euro tygodniowo. Władze Irlandii potwierdzają, że Polacy są największą grupą imigrantów, która wyłudza zasiłki dla bezrobotnych i inne świadczenia socjalne.

BELGIA

Polacy zakładają jednoosobowe firmy, po to tylko żeby po trzech miesiącach je zamknąć i wyłudzać minimum socjalne. Są też największą narodową grupą imigrantów przyłapanych na pracy na czarno. Wiceminister odpowiedzialny za walkę z oszustwami Carl Devlies zapowiada, że Belgia będzie wydalać oszustów.

Skrajnie prawicowa flamandzka partia Vlaams Belang uruchomiła portal internetowy, na którym wzywa do przysyłanie donosów na nielegalnych mieszkańców i pracowników w Belgii. Pierwszego dnia nadesłano ponad 200 donosów. 150 dotyczyło Polaków.

codziennie busy do holandii

CZECHY

W przygranicznych miejscowościach Polacy kradną złom i traktory. Poza tym awantury, pijaństwo, rozbijanie okien, niebezpieczny sposób jeżdżenia po wsi, próby malowania sprejem po murach - mówi wójt wsi Bila Voda Mirosláv Kocian. Starosta Hebertic Franciszek Kryspin skarży się na Polaków za włamania, podpalenia plastikowych kontenerów, niszczenie boisk i placów zabaw, łamanie ławek, zanieczyszczanie miejsc wypoczynku, kradzieże złomu, podrzucanie ton śmieci. W tej niewielkiej gminie w ciągu dwóch lat zanotowano 160 przestępstw popełnionych przez Polaków, w tym napad w biały dzień na sklepikarza i starsze kobiety. Polacy w Czechach są lubiani 2 razy mniej niż Niemcy. Mniej lubiani od nas są tylko Romowie.

HOLANDIA

Polacy piją, źle parkują samochody, imprezują, nie mówią po niderlandzku i zabierają pracę miejscowym - taki obraz naszych rodaków przedstawiany jest w holenderskich mediach.
Według ankiety przeprowadzonej przez anty imigrancką Partię Wolności (PVV) Geerta Wildersa Polacy są najbardziej nielubianą grupą imigrantów w Holandii. Na drugim od końca miejscu znajdują się Rumuni na trzecim Bułgarzy. Politycy lokalni w publicznych wystąpieniach nazywają Polaków polskim tsunami, bandą analfabetów, hołotą.

Bezrobotni imigranci z Europy Środkowo-Wschodniej w Holandii powinni być zachęcani do powrotu do kraju lub deportowani, jeśli odmówią - powiedział prasie minister Henk Kamp. Miał na myśli głównie Polaków, którzy w Holandii stanowią największą grupę imigrantów zarobkowych. Są też najczęściej przyłapywani na pracy na czarno. 40 procent bezdomnych to Polacy.

LITWA

51 proc. Litwinów nie chce mieszkać w sąsiedztwie Polaków - informuje sondażownia GfK Custom Research Baltic: 24 procent nie życzy sobie sąsiedztwa Polaków w żadnym wypadku, a 27 proc. raczej by nie chciało.

Dla porównania w 2008 r. Polaków za sąsiadów nie chciało 9,5 proc. mieszkańców Litwy.
Napis na plakacie podłożonym w Mauzoleum Matki i Serca Syna z sercem marszałka Piłsudskiego na cmentarzu Na Rossie w Wilnie: Tomaszewski, jeżeli nie przestaniesz szkodzić Litwie, twoje miejsce tu (Waldemar Tomaszewski to przewodniczący Akcji Wyborczej Polaków na Litwie).

Na tekturowym pudle obok mauzoleum: Uwaga bomba, Polacy umrą.
busy do holandii
Busy do Holandii

ISLANDIA

Polacy to wschodnioeuropejski motłoch, kłamią, nie uczą się języka, nie chcą się dostosować - można przeczytać na stronie internetowej Stowarzyszenia przeciw Polakom. Przez kilka dni stowarzyszenie zgromadziło 700 członków, głównie nastolatków. Twierdzą, że Islandia musi pozbyć się Polaków, zanim będzie za późno. Oficjalne dane policji: 60 proc. przestępstw popełnionych w Islandii przez cudzoziemców popełniają Polacy.

ANGLIA

Rządowa organizacja Child Benefit podała, że 29.000 polskich imigrantów dostaje zasiłek na dzieci (równowartość 900 zł miesięcznie), które pozostały w Polsce. Dziennik "Daily Telegraph" poinformował, że koszt zasiłków dla emigrantów z dziećmi w Polsce wynosi 23,8 mln funtów rocznie.

Już w styczniu 2009 r. Zjednoczenie Polskie w Wielkiej Brytanii alarmowało, że na Wyspach wzrastają nastroje antypolskie. O 20 proc. - w porównaniu z rokiem 2007 - zwiększyła się liczba kryminalnych ataków na polskich imigrantów. Dziś Polacy są najczęściej krytykowaną w mediach narodową grupą imigrancką. Anglicy nie lubią Polaków bardziej niż Pakistańczyków, Hindusów i przybyszów z Ghany. Niżej od nas stoją Rumuni, a tak tylko pod warunkiem, że są Romami.

Felietonista "The Sun" Rod Lidsdle, pisząc o przygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich w Londynie, nazwał Polaków imbecylami mamroczącymi łamaną angielszczyzna.

Od roku 2007 bezdomni polscy imigranci mieszkają w parku Allens's Gardens w dzielnicy Stamford Hill w północno-wschodnim Londynie. Polacy traktują przenośne toalety jako dach nad głową, gdzie za 20 pensów mogą spędzić noc. Władze dzielnicy postanowiły walczyć z bezdomnymi i przy wejściu do parku zamieściły tabliczkę informującą (po angielsku, polsku i rosyjsku), że park służy do spacerów i rekreacji na świeżym powietrzu a nie do mieszkania.

"The Sun" ogłosił na łamach polowanie na pięciu polskich przestępców ukrywających się w Wielkiej Brytanii. O pomoc poproszono ponad 7 mln czytelników gazety. Opublikowano personalia oraz zdjęcia Polaków, których nazwano bestiami ze wschodu. Są poszukiwani za zabójstwa, gwałty i napady.

NIEMCY

Polen-Inwasion Stoppen! (Zatrzymać polską inwazję)- takie plakaty rozwieszono w wielu miejscowościach przygranicznych. Ta akcja skrajnie ksenofobicznej Narodowo-Demokratycznej Partii Niemców. 70 proc. kradzieży samochodów popełniają polskie lub polsko-niemieckie gangi. Polacy ukradli nawet karawan ze zwłokami.

 

Najczęściej wyszukiwane: busy do holandii , bus do holandii , przewozy do holandii , busy holandia , busy holandia polska , polska holandia, polska holandia, busy polska holandia, polska bus, bus holandia, bus polska holandia, bus holandia polska, busy z holandii do polski

źródło: silesia-schlesien

 

 


2 myśli na “Busy do Holandii | Polacy to imbecyle mamroczący łamaną angielszczyzną. Jak Nas widzą w Europie

 1. Barbra

  Polacy w większości znają trzy języki polski, niemiecki, rosyjski plus trochę angielski, a Anglicy żadnego, często nawet swojego! Ci, o których mowa w poście, to polscy mężczyźni, rzadko kobiety. Polacy nie zabierają pracy Anglikom, tej pracy żaden Anglik nie chce lub nie potrafi wykonywać. Polacy w pracy są pracowici, szybcy, myślą i działają, a Anglik coś tam powoli dłubie. W trudnych sytuacjach wpadają w panikę i problem ich przerasta. Anglicy są rasistami, emigrantów traktują fatalnie, szczególnie w pracy. Stosują mobbing, rasistowskie prowokacje i nie zatrudniają Polaków na dobrze płatnych stanowiskach.
  Kradną i oszukują mężczyźni, to chołota, która szuka taniego zarobku, bo w kraju ich znają. W każdym kraju tacy są . Mieszkamy w miasteczku 10 lat, żadnych burd, alkoholu, bałaganu, a Anglicy traktują nas jak dzikich i mówią, że nasz język to portugalski, nie wiedzą nawet gdzie leży Polska. Anglicy to analfabeci, rasiści, niesłowni, niepunktualni, brudasy, żarłoki, lenie, nieprzystosowani do życia, pijacy - skrzynka piwa i alkoholu tygodniowo. Płodzą dzieci dla zasiłków i leżą na wielkich sofach, a dookoła syf. Ich dzieci wciąż mają katar, nikt o nie nie dba, w zimie chodzą boso, a matki chwalą się noworodkami po urodzeniu, a potem chowa je ulica. Poziom w szkołach tragiczny, żadnych zasad, planu. Małe dzieci uczą pisać słowa gdy nie uczyli jeszcze liter. Dzieci nie znają cyfr, a uczą ich dodawać, nie ważne jak piszą, nie ma zeszytów w wąską linię, nie ma zeszytów w kratkę, po co! Każdy kraj ma swoją hołotę, wystarczy popatrzeć jak się zachowują Anglicy jako turyści- sikają w kawiarniach pod stoły, molestują kelnerki, wyją i chleją na umór, demolują ulice. Ale miło mówić o innych, prawda?
  Poles mostly know three languages: Polish, German, Russian plus some English, and no English, often even their own! Those referred to in the post are Polish men, rarely women. Poles do not take the work of the English, this job no Englishman wants or can not do. Poles work hard, think and act, and the English are slowly picking things up. In difficult situations they panic and proAnglica are racists, immigrants treat badly, especially at work. They use mobbing, racist provocations and do not employ Poles in well paid positions. They steal and deceive men, it is a forger who is looking for cheap earnings. We live in the town for 10 years, no burdens, alcohol, mess, and the English treat us as wild and say our language is Portuguese, they do not even know where Poland lies. Unloved, unreasonable, filthy, gluttonous, lonesome, unfit to live, lazy, drunk - a box of beer and alcohol a week. They feed the children for benefits and lie on large sofas, and around the syf. Their children still have runny nose, no one cares about them, they walk barefoot in the winter, and mothers boast of newborns after birth, and then hiding them the street.

  Odpowiedz
 2. Jacek

  Wlasnie taki komentarz jak napisala Barbra chciałem przeczytać.Anglicy sa ponizej poziomu i ciesze sie ze nikt nas do nich nie porównuje.Dzikusy i hołota.W Anglii jak wazysz 80 kg to masz anemie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WhatsApp chat